7.12.2023 - Plavecké kempy v zimních měsících

Obrázek
Dalším kempem, kterého se zúčastní někteří naši starší výkonnostní sportovci bude kemp plavecký, který se uskuteční 19. - 22.12.2023 ve Sportovním Centru Nymburk. Zaměřen bude primárně na plavecké hodiny a kilometry, ale dojde i na všeobecnou přípravu. Druhým kempem by měl být víkendový pobyt zaměřený rovněž na plavání, kde se bude jednat o technickou připravenost, natáčení techniky pod vodou a následných rozborů a oprav individuální techniky. tento kemp nemá ještě pevně stanoven termín, ale měl by se uskutečnit v Jindřichově Hradci pod hlavičkou ČTA.


7.12.2023  |  Triathlon team Tábor


Zpět na články


Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.
28.1.2024 | více...