1.2.2024 - Začalo druhé soustředění týmu

Obrázek
Dnes začalo druhé soustředění týmu v roce 2024. Mladší skupiny, doplněné o pár starších sportovců se vypravily na svůj čtyř denní kemp, stejně jako jejich starší kolegové na předešlém kempu, na Šumavu. Tradičním místem jejich kempu je však Horská Kvilda. Vedoucí trenérkou kempu je Martina Hubáčková. Pobyt by měl být směřován na běžky, ale nedostatek sněhu plány trenérů pravděpodobně poupraví. Každopádně, běhat, posilovat či vytvářet jiné sportovní aktivity půjde, takže kemp určitě bude plnohodnotným příspěvkem do tréninkového procesu.


1.2.2024  |  Triathlon team Tábor


Zpět na články


Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.
28.1.2024 | více...