Jakub Homola třetí v anketě Sportovec okresu Tábor za rok 2023

Obrázek
V sobotu 24.2. se uskutečnilo vyhlášení nejlepších sportovců okresu Tábor za rok 2023. Na třetí příčce se umístil náš sportovec Jakub Homola. Pouze o jednu příčku za ním skončila pak naše Kateřina Hadravová. Mezi talenty ocenění získala Alžběta Šoulová. Gratulujeme ke skvělým výsledkům!


26.2.2024  |  Triathlon team Tábor


Zpět na články


Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.
28.1.2024 | více...