26.2.20224 - Program o jarních prázdninách 2024

Obrázek
Počasí je v letošním roce opravdu zimě nepřející a jarní prázdniny jsou u nás ve městě rovněž v pozdějším termínu. Pro starší kategorie od dorostu výše již z hlediska přípravy na triatlonovou sezónu běžky nejsou v březnu tím pravým a ideálním programem. Naopak se pokusíme v týdnu jarních prázdnin (začínají 1.3.) více využít dobrého počasí pro zahájení cyklistické přípravy na silničních kolech a o dost více času věnujeme plavání (2x denně). Bude to tedy takový plavecký objemový týden, což sportovci rozhodně potřebují. Střední a nejmladší kategorie pak budou mít volno či volný program.


26.2.2024  |  Triathlon team Tábor


Zpět na články


Startovní slot na Mistrovství Evropy dorostu (Europe Triathlon Youth Festival) Banyoles (ESP), 6.-8.9.2024 si vybojoval skvělými výkony Jakub Mařík. GRATULUJEME!!
2.7.2024 | více...

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...