23.4.2024 - Jarní přípravné kempy v zahraničí

Obrázek
Jarní příprava běží naplno. Již několik dní jsou sportovci na triatlonových kempech v zahraničí. Jakub Homola najíždí kilometry na kole na Kanárských Ostrovech. Starší skupina IM je od včerejška na Mallorce. Dorostenci a junioři budou mít svůj kemp na přelomu dubna a května na Istrii (Chorvatsko). Termín se zatím dolaďuje. Prvním ostrým startem bude Český pohár ve Zlíně (11. - 12. květen), při kterém půjde nejen o první body do Českého poháru v triatlonu 2024, ale i o nominace na LODM (Letní Olympiádu Dětí a Mládeže), která se uskuteční poslední týden v červnu v Jihočeském kraji. Triatlon mohou reprezentovat kategorie starších žáků/žákyň a dorostenců/dorostenkyň.


23.3.2024  |  Triathlon team Tábor


Zpět na články


Startovní slot na Mistrovství Evropy dorostu (Europe Triathlon Youth Festival) Banyoles (ESP), 6.-8.9.2024 si vybojoval skvělými výkony Jakub Mařík. GRATULUJEME!!
2.7.2024 | více...

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...