TOPlist27.4. 2008 - 1. Závod českého poháru New Balance v duatlonu seniorů, nominace na ME - Dobřany

Obrázek
Martin Pejsar zvítězil v nedělním pohárovém závodě, a nominoval se tak z jediného postupového místa na Mistrovstí Evropy v duatlonu, které se pojede ve městěčku Serres v Řecku...

Závodilo se v tradičním městě duatlonových klání v Dobřanech tuto něděli 27.4.2008 a na tratích 6,8 km běh - 28 km kolo - 3,4 km běh.
Nejlepší sportovec okresu Tábor za rok 2007 Martin Pejsar se postavil také na start a své pověsti vynikajícího běžce a slušného cyklisty nezůstal nic dlužen - v závodě s přehledem zvítězil. Patří mu tak po právu místo v reprezentaci ČR na již zmiňované ME.

Martin Pejsar nám k závodu řekl:
V prvním běhu jsem měl za úkol běžet na čele, ale s rezervou, tak jsem se držel těsně za vedoucím Feklem. Do prvního depa jsem dobíhal na 4. místě za Feklem, Servítem a Kubíčkem. Na kole jsme jeli ze začátku velmi volné tempo, než nás dojel K.Zadák, ale ani pak se příliš nezrychlilo, až na pár nástupů. Cca 4km před koncem kola jsme s Zadákem a Feklem unikli Kubíčkovi a Servítovi a do druhého depa si přivezli 20s. náskok. Hned v úvodu druhého běhu jsem si vytvořil nepatrný náskok, který jsem zhruba do poloviny tohoto běhu zvýšil na téměř 30s. Poté jsem již jen kontroloval první pozici.
S prvním místem jsem příliš nepočítal a proto mě to mile překvapilo. Nominoval jsem se na ME v duatlonu, ale s účastí vzhledem k plánované triatlonové sezóně zatím váhám.


28.4.2008  |  MartinPřílohy k článku:

Celkové výsledky duatlonu v Dobřanech


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...