6.7. 2008 - 4. Závod Českého poháru v triatlonu, Velká cena energetické společnosti E.ON, 26. Táborský triatlon, Výsledky - Tábor (aktualizováno)

Obrázek
Vítězem Velké ceny energetické společnosti E.ON, která se po několika letech jela opět na tratích sprinttriatlonu se stal Martin Krňávek, který tak v Táboře obhájil loňský triumf, druhé místo obsadil po souboji v cílové rovince náš Martin Pejsar a porazil tak Jana Čelůstku. V ženách obhájila prvenství z loňska Jana Jiroušková...

Jirka Hampejs z našeho týmu dojel celý závod bez sedlovky, která mu praskla a odjel tak celých kopcovitých 20 km ve stoje bez sedla (fotografie níže)

fotogalerie zde

Hodnocení výkonů našich žáků na táborské Velké ceně E.ON 2008 v podání Jiřího Hořejšího:

Další díl závodů pro mladší žáky se tentokrát pořádal na domácí půdě v Táboře. V obou žákovských kategorií startovalo 14 závodníků. Podle očekávání z výsledků předchozích závodů se na stupních vítězů objevili hlavně závodníci našeho teamu. V žácích si suveréně doběhl zaslouženě a s přehledem pro 1. místo Lukáš Červinka, druhý pak doběhl Lukáš Kinc až třetí místo obsadil závodník jiného oddílu. V dívkách se na stupních vítězů objevilo trio domácích závodnic, kde jasně dominovala Edita Lauberová, druhá výborným během skončila Alena Třebická a třetí Nikola Červenková. V tomto závodě jsem viděl vrchol, protože težší závod se pro tuto kategorii nejede,p roto přeji všem, kteří uspěli, ale i těm kteří se na stupně nedostali, aby v příštím roce-pohárovém obhájili své výsledky.


8.7.2008  |  KarelPřílohy k článku:

Kompletní výsledky 26. Táborského triatlonu, Velké ceny energetické společnosti E.ON
Výsledky - přebor ArmádyFotografie k článku:Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...