6.6. 2009 - 4. závod Jihočeského poháru v triatlonu - Holubov

V sobotu 6.6. 2009 se uskutečnil další z řady triatlonových závodů Jihočeského poháru, tentokrát v Holubově, pod názvem Sportovec Podkletí. Na trať dlouhou 750 m plavání, 25 km kolo a 5 km běh se postavilo 40 triatletů...

Plavecké části dominovali jediní zástupci E.ON TT Pavel Zinner a Věra Hořejší. Náročná horská trať dala zabrat i zkušeným cyklistům. Pavel se udržel v 1. skupině na kole a výborným běžeckým výkonem si zajistil prvenství ve své věkové kategorii. Věra Hořejší podala maximální cyklistický výkon a běžeckou částí potvrdila svou dobrou formu a doběhla si pro vítězství ve své kategorii. V celkovém pořadí se mezi ženami umístila na 3. místě, Pavel Zinner obsadil celkové 4. místo. Oba závodníci podali navzdory chladnému počasí kvalitní výkony.