22.8. 2009 - Jihočeský pohár a Junior Cup v triatlonu - Přední Výtoň

Obrázek
V upršeném dni v Šumavském městečku Přední Výtoň se v sobotu 22.8. uskutečnil další díl triatlonového Jihočeského poháru - JUNIOR CUP 2009. Tentokráte však bylo netradičních "zpestření" závodu více než obvykle. Plavecká část se odehrávala v přehradní nádrži Lipno...

cyklistická část pak s výhradním využitím horského MTB kola (ačkoliv někteří měli trasy pouze po silnici) a běžecká část se ve většině kategorií odehrála na fotbalovém stadionu. I přes tyto lahůdky a za nepříznivého počasí se podařilo našim závodníkům opět uspět a odvezli si několik cenných medailí.

Nejlépe se vedlo Janu Větrovskému (1. místo mladší žáci) a Niki Káškové (1. místo starší žačky). Na druhé místo dosáhli tito závodníci: Pavel Straka mladší žáci), Šimon Kuncl (starší žáci), David Macek (benjamínci BC1) a Barbora Kohoutová (benjamínci BD3)
Třetí místo "zbylo" pak na Petra Červenku (BC1), Terezku Kunclovou (BD3) a Tomáše Čulíka (starší žáci).

Z ostatních výsledků: Martin Vítů (4.místo - starší žáci), Lukáš Zadražil (5.místo mladší žáci), Josef Míka (5.místo - BC2), Jan Novák (5.místo - BC3), Kohoutová Kateřina (6.místo - mladší žákyně)


23.8.2009  |  Martin HotovýPřílohy k článku:

výsledky


Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...