30.8. 2009 - Sprint triatlon, triatlonový víkend a přebor Jihočeského kraje pro rok 2009 - Zliv

Obrázek
Poslední srpnové páteční odpoledne, podvečer a pak i víkend patřil ve Zlivi u Českých Budějovic jednoznačně triatlonovým kláním. Jel se zde totiž přebor Jihočeského kraje v triatlonu mládeže a na tituly si dělal zálusk nejeden závodník či závodnice...

Náš tým nenechal rovněž nic náhodě a do boje vyslal většinu mládežnických sportovců. Nejlépe si vedli a titul Jihočeského přeborníka kraje pro rok 2009 ve svých kategoriích získali:
Niki Kášková (starší žačky), Lukáš Kinc (starší žáci), Jan Větrovský (mladší žáci), Míša Kincová (BD1), Diana Třebická (BD3). Druhé místo a titul vicemistra Jihočeského kraje pro letošní rok získali: Petr Červenka (BC1), Pavel Straka (mladší žáci), Edita Lauberová (starší žačky), Alena Třebická (starší žačky). Bronzové medaile, avšak stále cenný kov, pak "zbyl" na Lukáše Zadražila (mladší žáci) a Čulíka Tomáše (starší žáci).
Na startu bylo ještě podstatně více závodníků, jejich rodičů a trenérů, ale výsledky tohoto exkluzivního a ojedinělého závodu Vám společně s fotogalerií , která bude obsahovat jak samotný závod tak i fotky z hodně vydařené a zábavné pozávodní večerní týmové párty přidáme s malinkým zpožděním.

Z pohledu vedení týmu:
Závod byl pro nás velmi prestižní Jihočeskou záležitostí. Chtěli jsme ukázat, že v přípravě mládeže patříme na jihu Čech k nejsilnějším týmům. Zisk pěti titulů přeborníků kraje bereme za velký úspěch a musíme za ně pogratulovat nejen závodníkům za vzorný celoroční přístup k tréninku a z toho pramenící vynikající výsledky, ale i trenérům mládeže.
Jmenovitě chceme poděkovat: Jirkovi Hořejšímu, Věře Hořejší a Mírovi Třebickému. Všichni v zimní přípravě udělali se svými svěřenci velký kus práce a na výsledcích to pak v sezóně bylo hodně znát. Ještě jednou gratulujeme a děkujeme!

Přebornicemi Jihočeského kraje pro rok 2009 v družstvech se staly ženy E.ON triathlon teamu!
Skvělého výsledku dosáhlo družstvo žen na nedělním (30.8.)závodě triatlonového víkendu družstev v triatlonu, opět ve Zlivi. Ve složení Hořejší Věra, Hořejší Kamila a Kolomazníková Eva vybojovaly titul přebornic kraje pro rok 2009 a ukázaly, stejně jako v pátečním závodě mládeže, že patří mezi elitu Jihočeského triatlonu. Vítězství jim patří po právu, ačkoliv se o něj do poslední chvíle přetahovaly s družstvem BH triatlonu Č.B. Touha po vítězství však byla u našich děvčat silnější a titul se tak pro letošní rok může "stěhovat"´do Tábora!

Kompletní fotogalerie z triatlonového víkendu je zde


31.8.2009  |  Martin HotovýPřílohy k článku:

výsledkyFotografie k článku:Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...