25.1. 2010 - Běžecké závody, běh Milénia (10. ročník) - Chýnov

V sobotu 23.1.2010 se v Chýnově uskutečnil již desátý ročník běhu Milénia. Na všechny účastníky kategorií dorostu a starších čekala, na tradičním okruhu Chýnov - Velmovice - Kloužovice - Chýnov, velmi promrznutá a kluzká trať o délce 5,9 km...

Z našich závodníků tuto porci zvládl nejrychleji zaběhnout Michal Háša a obsadil tímto skvělým výkonem v kategorii mužů (roč. nar. 75-91) druhé místo. třetí místo bral Jakub Lemberka. Bronzová pozice pak "zbyla" v kategorii žen (roč. nar. 75-91) i na Evu Kolomazníkovou.
První místo mezi dorostenkami vybojovala kvalitním výkonem Niki Kášková, kterou na stupně vítězů doprovodily i její dvě týmové kolegyně Kamila Hořejší (2. místo) a Alena Třebická (3. místo).
V kategorii dorostenců rovněž zvítězil závodník našeho týmu Tomáš Čulík a i jeho na stupně vítězů doprovodil týmový kolega Martin Vítů (3. místo).
V kategorii benjamínků vyhrál v dopoledním programu David Macek
Mezi nejstaršími závodníky se tradičně objevil nestor Českého triatlonu a náš dlouholetý člen Karel Schneider. Ve své kategorii (muži roč. nar. 30-34) vybojoval druhou příčku.