16.8. 2010 - Závod Jihočeského poháru v triatlonu a Junior Cup - Netolice, Podroužek

V něděli 15.8.2010 se uskutečnil další závod Jihočeského poháru a Junior Cupu v Netolicích v autokempu Podroužek. Na dopolední start dospělých se postavilo celkem 58 závodníků a našim se celkem dařilo...

Jakubovi Lemberkovi i přes zdravotní potíže patřilo v cíli v kategorii M2 20-29 let 3. místo. Jeho týmovému kolegovi Janu Fialovi v kategorii M1 16-19 let nepopulární místo čtvrté.
V ženské kategorii Z1 16-19 let zvítězila Kamila Hořejší. Martina Kovandová ve stejné kategorii zatím nabírá závodní zkušenosti a i přesto skončila na místě druhém.
V odpoledních hodinách probíhal již zmiňovaný Junior Cup. V kategorii starších žáků jsme měli na startu hned šestici našich borců. Na stupně vítězů se postavili hned vedle sebe Lukáš Kinc, který zvítězil. Na druhém místě se umístil Tomáš Čulík a třetí místo obsadil Šimon Kuncl. Bramborovou příčku si vybojoval Martin Vítů.
V kategorii starších žaček zvítězila Alenka Třebická. V mladších žácích se dařilo Pavlíkovi Straků, který i přes pád v silniční části a přes velké bolesti obsadil druhé místo. Hned za ním skončil na místě třetím Jan Novák. I našim banjamínkům se dařilo. V kategorii 8-9 let byl Petr Červenka na třetím místě a Michaela Kincová skončila druhá. Ve starší kategorii 10-11 let byl Jan Burgstaller čtvrtý a Josef Míka skončil jedenáctý. Bednářová Karolína skončila čtvrtá.