20.6.2011 - Junior Cup Malý Ratmírov - Aquathlon

Obrázek
V sobotu 18. června se naši nejmladší závodníci zúčastnili aquathlonu v Malém Ratmírově u Jindřichova Hradce. Počasí bylo proti předpovědi nakonec přívětivé a závody proběhly bez deště. Na startu skoro všech kategorií se to červenalo našimi barvami. A také na stupních vítězů jsme nezůstali pozadu...

V kategorii benjamínky 2 zvítězila Míša Kincová. V nejsilněji obsazené kategorii benjamínci 2 skončil na druhém místě David Macek, třetí Petr Červenka. Zdárně jim pak sekundovali pátý Michal Macháček, osmý Matyáš Staněk, devátý Robert Kostlán a jedenáctý Jirka Uhlíř. Kategorie benjamínky 3 stylem start cíl vyhrála Karolína Bednářová, třetí doběhla Klára Burgstallerová, čtvrtá pak Míša Hořejší a pátá Barbora Kostlánová. Mezi kluky jsme měli jediného zástupce Michala Šimáka, který dokončil na sedmém místě.
Kategorii mladších žaček ovládla naše děvčata a obsadila první čtyři místa v pořadí. Diana Třebická, Tereza Kunclová, Zuzana Uhlířová a Tereza Kostlánová. Mladší žáci dokončili závod, Honza Burgstaller druhý a Honza Novák třetí. Všichni si připsali cenné body do série Junior Cupu a už se těší na další závod.
V závodě dospělých náš oddíl reprezentoval Honza Hradecký a vybojoval hezké třetí místo.

20.6.2011  |  Míra a Míra

Přílohy k článku:

Výsledky

Zpět na články

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.