20.6.2011 - Junior Cup Malý Ratmírov - Aquathlon

Obrázek
V sobotu 18. června se naši nejmladší závodníci zúčastnili aquathlonu v Malém Ratmírově u Jindřichova Hradce. Počasí bylo proti předpovědi nakonec přívětivé a závody proběhly bez deště. Na startu skoro všech kategorií se to červenalo našimi barvami. A také na stupních vítězů jsme nezůstali pozadu...

V kategorii benjamínky 2 zvítězila Míša Kincová. V nejsilněji obsazené kategorii benjamínci 2 skončil na druhém místě David Macek, třetí Petr Červenka. Zdárně jim pak sekundovali pátý Michal Macháček, osmý Matyáš Staněk, devátý Robert Kostlán a jedenáctý Jirka Uhlíř. Kategorie benjamínky 3 stylem start cíl vyhrála Karolína Bednářová, třetí doběhla Klára Burgstallerová, čtvrtá pak Míša Hořejší a pátá Barbora Kostlánová. Mezi kluky jsme měli jediného zástupce Michala Šimáka, který dokončil na sedmém místě.
Kategorii mladších žaček ovládla naše děvčata a obsadila první čtyři místa v pořadí. Diana Třebická, Tereza Kunclová, Zuzana Uhlířová a Tereza Kostlánová. Mladší žáci dokončili závod, Honza Burgstaller druhý a Honza Novák třetí. Všichni si připsali cenné body do série Junior Cupu a už se těší na další závod.
V závodě dospělých náš oddíl reprezentoval Honza Hradecký a vybojoval hezké třetí místo.


20.6.2011  |  Míra a MíraPřílohy k článku:

Výsledky


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...