TOPlist2.1. 2007 - Vyhlášení Českého poháru v triatlonu a duatlonu za rok 2006

Obrázek
Stejně jako ostatní sporty, i triatlonisté vyhodnotili v posledním měsíci roku 2006, své nejlepší závodníky v jednotlivých kategoriích.
Na slavnostním vyhlášení Českého poháru 2006, které hostila Fakulta tělesné výchovy a sportu, se neztratili ani závodníci našeho teamu, kteří si odvezli celkem sedm pohárů, z toho tři nejcennější.
V triatlonu v kategorii Elite mužů se na prvním místě umístil Martin Pejsar, v kategorii Elite K23 žen Eva Kolomazníková na druhém a Šárka Kolibíková na třetím místě. V kategorii dorostu skončil druhý Ondřej Vosátka a v kategorii starších žáků stejné místo obsadil Marek Novotný.
Oba posledně jmenovaní závodníci jsou nejen výbornými triatlonisty, ale také nejlepšími duatlonisty ve svých kategoriích. Ondřej se stal vítězem Českého poháru v duatlonu v kategorii dorostu, Marek pak v kategorii starších žáků.
Celkem sedm pohárových cenných kovů je pro táborský triatlon velkým úspěchem a právě skončenou sezónu je možné ohodnotit jako jednu z nejlepších v historii.

Kompletní fotogalerii z vyhlášení výsledků si můžete prohlédnout zde
Výsledky našich nejlepších závodníků za rok 2006 jsou zde


2.1.2007  |  MarekPřílohy k článku:

Elite - Muži celkové výsledky ČP 2006
Elite 23 - Ženy celkové výsledky ČP 2006
Dorostenci - 16-17 let - celkové výsledky ČP 2006Fotografie k článku:Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...