2.1. 2007 - Vyhlášení Českého poháru v triatlonu a duatlonu za rok 2006

Stejně jako ostatní sporty, i triatlonisté vyhodnotili v posledním měsíci roku 2006, své nejlepší závodníky v jednotlivých kategoriích.
Na slavnostním vyhlášení Českého poháru 2006, které hostila Fakulta tělesné výchovy a sportu, se neztratili ani závodníci našeho teamu, kteří si odvezli celkem sedm pohárů, z toho tři nejcennější.
V triatlonu v kategorii Elite mužů se na prvním místě umístil Martin Pejsar, v kategorii Elite K23 žen Eva Kolomazníková na druhém a Šárka Kolibíková na třetím místě. V kategorii dorostu skončil druhý Ondřej Vosátka a v kategorii starších žáků stejné místo obsadil Marek Novotný.
Oba posledně jmenovaní závodníci jsou nejen výbornými triatlonisty, ale také nejlepšími duatlonisty ve svých kategoriích. Ondřej se stal vítězem Českého poháru v duatlonu v kategorii dorostu, Marek pak v kategorii starších žáků.
Celkem sedm pohárových cenných kovů je pro táborský triatlon velkým úspěchem a právě skončenou sezónu je možné ohodnotit jako jednu z nejlepších v historii.