TOPlist22.1. 2012 - Běh Milénia v Chýnově opět za rekordní účasti!

Obrázek
Na prvním kontrolním běžeckém závodě se naši sportovci, všech věkových kategorií, neztratili a ukázali, že i v roce 2012 budou pomýšlet na dobrá umístění. Běh Milénia, jenž pod taktovkou hlavní pořadatelky Dagmar Holotové, byl tradičně připraven na perfektní úrovni a přilákal na start celkem 184 borců a borkyň...

se pro nás tak stal dobrou a kvalitní přípravou.
V nejstarší kategorii nad 80 let zvítězil Karel Schneider, který se stal rovněž nejstarším aktivním účastníkem dne. V hlavním závodě na 5,9 km si vítězství vybojovali ještě Michal Háša, Tomáš Čulík a Niki Kášková. Druhá příčka pak patřila Aleně Třebické, Simoně Kostlánové, Martinovi Vítů, Martinovi Korousovi a Jakubovi Lemberkovi.
V dopoledním programu, který patřil těm nejmladším, jsme rovněž měli velmi slušné zastoupení. Z vítězství se ve své kategorii radoval Lukáš Zadražil. Jen o příčku hůře skončili Barbora Macková, Martin Kozojed, Michaela Hořejší a Karolína Bednářová. Bronzovou medaili si pak domů odvezl Pavel Straka, Tereza Kunclová, Barbora Kostlánová, Michala Kincová, Michal Macháček a Robert Kostlán.


22.1.2012  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky - Běh Milénia Chýnov, Aktivní pro život s E.ONFotografie k článku:


Vyhlášení 2012
Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...