22.1. 2012 - Běh Milénia v Chýnově opět za rekordní účasti!

Na prvním kontrolním běžeckém závodě se naši sportovci, všech věkových kategorií, neztratili a ukázali, že i v roce 2012 budou pomýšlet na dobrá umístění. Běh Milénia, jenž pod taktovkou hlavní pořadatelky Dagmar Holotové, byl tradičně připraven na perfektní úrovni a přilákal na start celkem 184 borců a borkyň...

se pro nás tak stal dobrou a kvalitní přípravou.
V nejstarší kategorii nad 80 let zvítězil Karel Schneider, který se stal rovněž nejstarším aktivním účastníkem dne. V hlavním závodě na 5,9 km si vítězství vybojovali ještě Michal Háša, Tomáš Čulík a Niki Kášková. Druhá příčka pak patřila Aleně Třebické, Simoně Kostlánové, Martinovi Vítů, Martinovi Korousovi a Jakubovi Lemberkovi.
V dopoledním programu, který patřil těm nejmladším, jsme rovněž měli velmi slušné zastoupení. Z vítězství se ve své kategorii radoval Lukáš Zadražil. Jen o příčku hůře skončili Barbora Macková, Martin Kozojed, Michaela Hořejší a Karolína Bednářová. Bronzovou medaili si pak domů odvezl Pavel Straka, Tereza Kunclová, Barbora Kostlánová, Michala Kincová, Michal Macháček a Robert Kostlán.