TOPlist13.5.2012 - JUNIOR CUP 2012 v Tálíně

Obrázek
V sobotu 12.5. se vydalo do Tálína 13 našich závodníků sbírat další důležité body do série závodů Junior Cupu. Tentokrát byl pořadateli připraven závod v duatlonu (běh, kolo běh) v krásném prostředí Tálínského rybníka. Za zamračeného počasí se nejlépe vedlo Barboře Kostlánové, která svojí kategorii ZD1 - (mladší žáci 12-13 let) vyhrála a mile překvapila všechny přítomné. Karolíně Bednářové se závod moc nepovedl a protnula cílovou pásku jako třetí. Tomáš Macháček ve stejné věkové kategorii chlapců dojel sedmý. V chlapecké kategorii BC3 (10-11 let) si Michal Šimák vybojoval krásnou třetí pozici. Jeho oddíloví kolegové sváděli mezi sebou tuhé boje a v konečném součtu Michal Macháček skončil pátý, Matyáš Staněk šestý, Petr Červenka osmý a Jan Balcárek i přes zdravotní potíže obsadil devátou pozici. V kategorii BC2(8-9let) si Robert Kostlán užil závod smůly. Po potížích s řetězem na cyklistické části chvilku před cílem a zaváhání ve druhém depu dojel na čtvrtém místě. Martin Kozojed si doběhl pro třetí místo i přesto ,že měl třítýdenní tréninkový výpadek způsobený zdravotními potížemi. Ve starších žácích (14-15 let) jsme měli trio závodníků. Jan Novák doběhl třetí, David Šimák dokončil čtvrtý a Tereza Kostlánová se umístila v kategorii dívek druhá. Pro naše závodníky to byl další ze závodů, ve kterém se mohli přesvědčit o svých kvalitách a o možném dalším přemýšlení co vylepšit na svém výkonu ať už v běhu, kole, ale i v depu, ve kterém se určitě dá pořád co zdokonalovat.

Fotogalerie zde


13.5.2012  |  Miroslav PechPřílohy k článku:

Výsledky Junior Cup
Výsledky TálínFotografie k článku:Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...