TOPlist28.5.2012 - Vítězství pro Jana Hradeckého na Zátavském triatlonu

Obrázek
Poslední květnová sobota přichystala svěží slunečný den, jako stvořený pro triatlonový závod. Povětšinou jihočeští borci se sjeli do malebné vesničky Putim k Zátavskému olympijskému triatlonu.
Na startu nechyběl náš závodník Honza Hrady Hradecký...

Také on, jako další závodníci, chtěl otestovat formu, která je zhruba na začátku závodního období.
Do 21°C příjemné vody se vrhla zhruba čtyřicítka závodníků. Hned od startu udával tempo mladý českobudějovický závodní František Linduška, kterému celých 1500m plaval v nohách jediný zástupce E.ONu. Společně také vyrazili na cyklistickou část dlouhou 40km, kterou opepřil čerstvý vítr foukající jak jinak než stále proti:). Skvělou spoluprací a vyrovnaným tempem si tato dvojice přivezla na běžeckou část zhruba 1,5 min náskok před Korandou a Immrem. Na druhém kilometru běhu se Hrady od parťáka z plavání a cyklistiky odpoutal a doběhl si tak pro první letošní 100 bodový příděl do JČP před 2. Linduškou a 3. Korandou.
Po Prachatickém kopci, kde byl Hrady 2. je to další bedna pro E.ON Tábor v JČP


28.5.2012  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky Putim


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...