TOPlist6.5. 2006 - 1. Závod Českého poháru v triatlonu elite Plzeň

Obrázek
První květnovou sobotu odstartoval v Plzni prvním závodem triatlonový Český pohár "elitních" kategorií. Na startu samozřejmě nechyběli ani závodníci našeho klubu, kteří zde rovněž poprvé v letošní sezóně závodili v barvách nového generálního partnera týmu - firmy E-ON.

Šestice našich reprezentantů pojala závod jako vynikající prověrku a trénink před veledůležitým závodem v Brně, kde půjde o nominaci na "Mistrovství Evropy". Martin Pejsar nakonec dosáhl v absolutním pořadí na třetí příčku. Další mužský zástupce týmu Jan Hradecký doběhl šestý a ve své kategorii K23 skončil těsně za stupni vítězů. Evě Kolomazníkové však již medailová pozice v "třiadvacítkách" neunikla a vybojovala pro sebe pěknou druhou příčku. Nejlepším závodníkem týmu se však stal Ondřej Vosátka, který potvrdil svoji vynikající formu z úvodních duatlonových závodů, a obsadil skvělé druhé místo v kategorii K19. V závodě s ním bojovali i další táborští závodníci Vojtěch Krejčí, Jan Chovanec a Miroslav Krajčík.

Celá fotogalerie ze závodu je zde


6.6.2006  |  Karel


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...