10.6. 2012 - Závod Českého poháru v triatlonu - Račice

Obrázek
V neděli 10.6.2012 se zúčastnila část našich závodníků českého poháru triatlonu v Račicích. Kupodivu při nízkých teplotách v minulém týdnu pořadatelé naměřili teplotu přes 21 °C. To znamenalo, že všichni absolvovali závod bez neoprenů. Dopolední část patřila žákovským kategoriím...

a kdyby dali všichni naši žáci své pořadí dohromady byla by s toho pěkná bramboračka neboť všichni skončili na nepopulárním čtvrtém místě. Davida Macka skolilo nachlazení a nemohl podat kvalitní výkon, na který jsme u něho zvyklí. Ve starších žácích nestačili na nejlepší Pája Straka a dále Terka Kunclová ta především těžkou cyklistickou částí (jela se bez háku).

Odpoledne jsme čekali jak zabodují dorostenci Tomáš Čulík, Martin Vítů, Honza Větrovský a Alena Třebická. Honza Větrovský neudržel slušnou pozici po plavání a propadl se na 7. místo. To naopak Tomáš Čulík a Martin Vítů se po horším plavání propracovali postupně až na 2. respektive 4. místo. Podobně jako Honza Větrovský dopadla i Alena Třebická, která lezla z vody v kategorii dorostenek na prvním místě se propadla hlavně v cyklistické části až na konečné 5. místo.


10.6.2012  |  Míra TřebickýPřílohy k článku:

Výsledky Český pohár Račice


Zpět na článkyVýsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...