TOPlist10.6. 2012 - Závod Českého poháru v triatlonu - Račice

Obrázek
V neděli 10.6.2012 se zúčastnila část našich závodníků českého poháru triatlonu v Račicích. Kupodivu při nízkých teplotách v minulém týdnu pořadatelé naměřili teplotu přes 21 °C. To znamenalo, že všichni absolvovali závod bez neoprenů. Dopolední část patřila žákovským kategoriím...

a kdyby dali všichni naši žáci své pořadí dohromady byla by s toho pěkná bramboračka neboť všichni skončili na nepopulárním čtvrtém místě. Davida Macka skolilo nachlazení a nemohl podat kvalitní výkon, na který jsme u něho zvyklí. Ve starších žácích nestačili na nejlepší Pája Straka a dále Terka Kunclová ta především těžkou cyklistickou částí (jela se bez háku).

Odpoledne jsme čekali jak zabodují dorostenci Tomáš Čulík, Martin Vítů, Honza Větrovský a Alena Třebická. Honza Větrovský neudržel slušnou pozici po plavání a propadl se na 7. místo. To naopak Tomáš Čulík a Martin Vítů se po horším plavání propracovali postupně až na 2. respektive 4. místo. Podobně jako Honza Větrovský dopadla i Alena Třebická, která lezla z vody v kategorii dorostenek na prvním místě se propadla hlavně v cyklistické části až na konečné 5. místo.


10.6.2012  |  Míra TřebickýPřílohy k článku:

Výsledky Český pohár Račice


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...