11.6.2012 - První reprezentační start je již minulostí - Závod Olympijských nadějí - Szczecinek (POL)

Obrázek
O právě uplynulém víkendu se uskutečnil prestižní mezinárodní závod Olympijských nadějí (ZON), kde samozřejmě nechyběla ani dvanáctičlenná výprava sportovců ČTA pod vedením Martina Hotového a Josefa Mužíčka. V tomto výběru měl náš tým čtyřčlenné zastoupení. Lékařské zajištění pak bylo v podobě klubového sportovního lékaře Mudr. Petra Hány...

V prostředí krásného polského městečka SZCZECINKU a za nádherného slunečného počasí se našim sportovcům, kteří se probojovali do reprezentačního výběru ČR, v konkurenci absolutní mládežnické špičky Polska a reprezentace Slovenska nevedlo vůbec špatně. Lukáš Zadražil bral bronzovou příčku v kategorii starších žáků (v družstvech patřil do stříbrného týmu). Diana Třebická pak v kategorii starších žaček dokončila na konci první desítky - deváté místo, ale v soutěži družstev se dostala na zlatou příčku. Niki Kášková brala čtvrté místo mezi dorostenkami a v družstvech dosáhla, stejně jako Diana, na zlatou příčku. I v dorostenecké kategorii jsme měli svého zástupce, Šimona Kuncla, který dokončil jako nejlepší český dorostenec a to na sedmém místě. Ze soutěže družstev si pak domu odvezl bronzovou medaili.

Zlatou medaili vybojovali Michal Švorc (starší žáci) a Simona Šimůnková (starší žačky). Stříbro pro sebe ukořistila starší žačka Eva Trčková a bronz starší žák Lukáš Zadražil. V dorosteneckých kategoriích pak přidala další bronzovou medaili Pavlína Poláčková.


Další individuální výsledky:
Niki Kášková - 4.místo (dorostenky)
Štěpánka Vachulková 11. místo (dorostenky)
Třebická Diana - 9. místo (starší žačky)
Šimeček Michal - 8. místo (starší žáci)
Šimon Kuncl - 7. místo (dorostenci)
Sommer Vojtěch - 14. místo (dorostenci)
Novák Lukáš - 19. místo (dorostenci)

Výsledky soutěže družstev:
Starší žačky - 1. místo
Starší žáci - 2. místo
Dorostenky 1. místo
Dorostenci - 1. místo

Fotogalerie zde


11.6.2012  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky ZON 2012Fotografie k článku:Zpět na článkyVýsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...