17.6. 2012 - Mistrovství kraje v triatlonu - Trhové Sviny

Obrázek
Sobota 16.6.2012 patřila triatlonovým závodům v Trhových Svinech. Závod byl vyhlášen jako mistrovství jihočeského kraje. Dopolední část patřila závodníkům na tratích 750m - 25km - 6km. Závod se plaval v neoprenech, přesto že počasí bylo nádherné. V kategoriích do osmnácti let si mistrovské tituly vezou Tomáš Čulík a Alena Třebická...

Martin Vítů sekundoval třetím místem. V absolutním pořadí doběhli Jarda Pejsar na druhém, Honza Hradecký na čtvrtém místě a Michal Háša sedmém místě. Jelikož celkový vítěz nebyl z jihočeského kraje, mistrovský titul patří Jardovi Pejsarovi.

Odpoledne si to rozdaly s konkurencí naše mladé naděje.
A vedly si následovně. Benjamínci I. Martin Kozojed první místo. Benjamínci II. Robert Kostlán první místo a Matěj Kosobud čtvrté místo. V nejobsazenější kategorii benjamínků III. Získal mistrovský titul David Macek. Následně dokončili závod Petr Čevenka čtvrté místo, Michal Macháček páté místo, Matyáš Staněk šesté místo, Jirka Uhlíř osmé místo a Honza Balcárek desáté. V kategorii benjamínky III. Doběhla Michaela Kincová čtvrtá.
Závěrečný závod patřil mladším a starším žákům. Některým závodníkům přišla vzdálenost 350m plavání jako nepřekonatelná, ale všichni se zdárně s touto distancí vypořádali. Mladší žáci dopadli následně: Honza Burgstaller čtvrté místo, Pepa Míka páté místo a Tomáš Macháček sedmé místo. Mladší žačky se probojovaly na bednu Barbora Kostlánová na druhý a Zuzana Uhlířová na třetí stupínek. Kategorii starších žáků bezkonkurenčně opanoval Lukáš Zadražil a Pavel Straka si nenechal vzít třetí pozici. Diana Třebická neudržela druhou pozici po cyklistice a doběhla třetí a Tereza Kunclová čtvrtá.

Fotogalerie zde


17.6.2012  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky Trhové SvinyFotografie k článku:Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...