1.7. 2012 - Niki Kášková a Šimon Kuncl vítězně na Českém poháru v Telči

Obrázek
V sobotu 30.6. se uskutečnil další díl Českého poháru v triatlonu, kde se na startu již představila kompletní sestava našeho týmu. V prvním díle většina našich borců absentovala, jelikož si plnila reprezentační povinnosti na mezinárodních závodech...

V nádherném městě Vysočiny - Telči se nejlépe vedlo Niki Káškové a Šimonovi Kunclovi, kteří předvedli kvalitní výkony a ve své dorostenecké kategorii zvítězili. Velmi dobrý a zlepšený výkon od Evropského poháru ve Vídni předvedl i Lukáš Červenka. Tradičně se mu hodně vedlo v plavecké části, kde zvítězil a náskok si hlídal i v cyklistické části. Úmorné vedro, které v tento den panovalo, ho bohužel skolilo a nepovolilo mu prodat natrénované běžecké kilometry ze zimní přípravy. Dosáhl však na výbornou stříbrnou medaili. Tu si z Telče odvezl po dobrém výkonu i Benjamínek David Macek. Dalším cenným kovem v hrsti našeho závodníka byla bronzová medaile, kterou vyválčila Barbora Macková.


1.7.2012  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky Telč


Zpět na články
Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...

Táborská Velká cena E.ON je již za námi a tak již vzpomínáme hlavně ve fotografiích a článcích, kde se o této úspěšné akci píše. Fotogalerie zde Články přílohou.
2.8.2017 | více...