11.7. 2012 - Naše mládež na již tradičním Junior Challenge Roth 2012

Obrázek
O prodlouženém víkendu se část našich závodníků zúčastnila triatlonového závodu v německém Rothu, který je doprovodnou akcí k vyhlášenému závodu Ironmann. Do místa jsme vyrazili již v pátek, neboť závody začínaly v sobotu dopoledne.
Na start se postavilo celkem jedenáct závodníků včetně rodičů...

Ti zahájili celé závodní dopoledne a nepočínali si vůbec zle. Podporováni našim zkušeným závodníkem Lukášem Kincem, který si po delší pauze způsobené zraněním zkusil závodit na mírnější trati. Lukáš v kategorii fitness zvítězil. Tomáši Mackovi v posledních metrech utekla třetí pozice i tak skončil na krásném čtvrtém místě. Petra Kincová doběhla osmá.
Lukáš Zadražil nedal vůbec nikomu šanci v kategorii starších žáků a způsobem start cíl zvítězil s obrovským náskokem. Bára Macková neudržela první místo po plavání, na kole nestačila na jednu ze soupeřek a doběhla na druhém místě. Terka Kunclová svým stejnoměrným tempem obsadila desáté místo.
V kategorii mladších žáků jsme měli nejvíce závodníků. Honza Burgstaller byl jedenáctý, Vojta Šmejkal osmnáctý a Pepa Míka dvacátý.
Kategorii benjamínků ovládl stejným způsobem jako Lukáš Zadražil David Macek. Nikomu nedal šanci a bral zlato. Míša Kincová se po dobrém plavání v dalších disciplínách propadla na třinácté místo.
Počasí vyšlo náramně, odpoledne jsme si užili místního plaveckého areálu. V neděli jsme už od půl sedmé sledovali zmiňovaný závod Ironmann, na kterém jako vždy vládla příjemná a bouřlivá atmosféra.

Fotogalerie zde


11.7.2012  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky Roth 2012Fotografie k článku:Zpět na článkyVýsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...