TOPlist3.8. 2012- Další závod Jihočeského Junior Cupu je za námi - Zvůle

Obrázek
Závodu ve Zvůli se zůčastnilo 11 našich zavodníků. Nejlépe se vedlo Ondrovi Kozojedovi, který ve svojí kategorii obsadil 1. místo, ale ani ostatní se nenechali zahanbit. Robert Kostlán dokončil závod na 2. místě a Martin Kozojed na místě 4. V kategorii BC 3 si z našich závodníků nejlépe vedl již tradičně David Macek, který skončil na 2. místě. Michal Macháček a Maty Staněk spolu opět svedli souboj...

Míša vybojoval 5. a Maty 6. místo. Vše jistil Míša Šimák na 9. místě. V kategorii BD3, jsme měli jedinou závodnici Míšu Hořejší, která byla na 5. místě.
Mezi mladšími žáky se vedlo dobře Barče Kostlánové, která vybojovala bronz. Dalším zástupcem v kategorii mladší žáci byl Tomáš Macháček, který v závěrečném sprintu vybojoval 12. místo. V kategorii starší žáci jsme měli jediného zastupce Davida Šimáka, který po plavecké části ztrácel, ale díky dobrému kolu a běhu se na konec dostal na 5. místo.
I na tomto závodě nám letos přálo počasí, a myslím že si děti celé odpoledne užily.


3.8.2012  |  Milan StaněkPřílohy k článku:

Výsledky Zvůle


Zpět na článkyEvropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...