Naši nejlepší závodníci v sezóně 2002

Kategorie benjamínci
Kamila Hořejší Plzeň - 3. místo
Plzeň duatlon- 3. místo
Praha Horní Počernice duatlon 2. místo
Praha Třebešín duatlon - 3. místo
Jedna z nejlepších závodnic ve své kategorii
Marek Novotný Plzeň - 2. místo
Plzeň duatlon- 2. místo
Kategorie žákyně
Klára Jakešová Český pohár 2002 triatlon - 3. místo
Stráž pod Ralskem - 1. místo
Plzeň - 3. místo
Tábor - Velká Cena Kovosvitu 2002 - 2. místo
Věra Hořejší Český pohár 2002 triatlon - 7. místo
Český pohár 2002 duatlon - 4. místo
Poděbrady - 4. místo
Brandýs nad Labem - 3. místo
Praha Horní Počernice duatlon - 4. místo
Praha Stodůlky - 4. místo
Tábor - Velká Cena Kovosvitu 2002 - 4. místo
Kristýna Lošonská Český pohár 2002 duatlon - 5. místo
Plzeň 4. místo
Lenka Zajíčková Nymburk - 7. místo
Brandýs nad Labem - 6. místo
Tábor - Velká Cena Kovosvitu 2002 - 7. místo
Kategorie žáci
Jan Chovanec Český pohár 2002 duatlon - 1. místo
Poděbrady - 2. místo
Plzeň- 2. místo
Brandýs nad Labem - 2. místo
Praha Třebešín duatlon - 1. místo
Praha Stodůlky - 1. místo
Praha Horní Počernice MČR duatlon - 1. místo
Michael Koliha Český pohár 2002 triatlon - 3. místo
Český pohár 2002 duatlon - 4. místo
Poděbrady - 1. místo
Plzeň- 2. místo
Litomyšl - 2. místo
Plzeň duatlon - 3. místo
Praha Horní Počernice MČR duatlon 2. místo
Tábor Velká Cena Kovosvitu 2002 - 1. místo
Jakub Lemberka Brandýs nad Labem - 5. místo
Kategorie dorostenky
Šárka Kolibíková Český pohár 2002 triatlon - 6. místo
Tábor - Velká Cena Kovosvitu - 5. místo
Brandýs nad Labem - 2. místo
Praha Třebešín duatlon - 2. místo
Eliška Kolibíková Český pohár 2002 triatlon - 10. místo
Praha Třebešín duatlon - 3. místo
kategorie juniorky
Eva Kolomazníková Český pohár 2002 triatlon - 6. místo
Plzeň - 4. místo
Stráž pod Ralskem - 4. místo
Tábor Velká Cena Kovosvitu - 5. místo
Praha Třebešín duatlon - 1. místo
Kategorie muži
Milan Kulman Český pohár 2002 triatlon - 5. místo
Český pohár 2002 duatlon - 8. místo
Mistrovství ČR Praha olympijský triatlon - 5. místo
Akademické Mistrovství ČR - Tálín - 2. místo
Tábor Velká cena Kovosvitu MČR sprint - 3. místo
Světový pohár triatlon - Maďarsko (Tiszaujvaros) - 46. místo
Absolutní 253. místo ve Světovém žebříčku triatlonu
Ondřej Matějíček Český pohár triatlon 2002 - 8. místo, absolutě
Český pohár triatlon 2002 - 4. místo, K23
Evropský Pohár Karlovy Vary - 9. místo
Žďár nad Sázavou triatlon - 3. místo
Mělník (B) - 2. místo
Tábor Velká Cena Kovosvitu MČR sprint - 6. místo
Světový pohár triatlon - Belgie (GENT) - 28. místo
Kategorie veteráni
Hynek Okleštěk Mistrovství ČR v triatlonu - 1. místo
Mistrovství ČR v duatlonu - 1. místo

Český pohár triatlon 2002 - 2. místo
X-Terra Triatlon MČR Hluboká nad Vltavou - 14. místo - absolutně, 1. místo - veteráni
Tábor - Velká cena Kovosvitu - 2. místo
Jihočeský pohár - 1. místo veteráni, 2. místo - absolutně
Libor Ťoupalík Jihočeský pohár v triatlonu 2002 - 1. místo
Přeborník Jihočeského kraje - 1. místo
Žďár nad Sázavou MČR triatlon - 5. místo, nad 30 let
Šumperk MČR duatlon - 5. místo, nad 30 let












Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...

Táborská Velká cena E.ON je již za námi a tak již vzpomínáme hlavně ve fotografiích a článcích, kde se o této úspěšné akci píše. Fotogalerie zde Články přílohou.
2.8.2017 | více...