Naši nejlepší závodníci v sezóně 2004

Kategorie mladší žačky
Veronika Lauberová Český pohár v triatlonu 2004 - 1. místo
Český pohár v duatlonu 2004 - 2. místo
Praha Třebešín, plavecko běžecký duatlon - 1. místo
Brandýs nad Labem, ČP v triatlonu - 1. místo
Plzeň, ČP v triatlonu - 1. místo
Plzeň, ČP v duatlonu - 2. místo
Šumperk, ČP v duatlonu - 1. místo
Nymburk, ČP v triatlonu - 1. místo
Tábor, Velká cena Kovosvitu, Mistrovství ČR v triatlonu - 1. místo
Kategorie mladší žáci
Marek Novotný Český pohár v triatlonu 2004 - 3-4. místo
Český pohár v duatlonu 2004 - 3. místo
Zliv, Mistrovství Jihočeského kraje - 1. místo
Plzeň, ČP v triatlonu - 1. místo
Jablonec na Nisou, ČP v triatlonu 2. místo
Brandýs nad Labem, ČP v triatlonu - 1. místo
Stráž pod Ralskem, Mistrovství ČR v duatlonu - 2. místo
Šumperk, ČP v duatlonu - 2. místo
Kategorie starší žáci
Jan Chovanec Český pohár v triatlonu 2004 - 4. místo
Český pohár v duatlonu 2004 - 5. místo
Brandýs nad Labem, ČP v triatlonu - 3. místo
Poděbrady, ČP v triatlonu - 2. místo
Jablonec nad Nisou, ČP v triatlonu - 2. místo
Holice, JČP v triatlonu - 3. místo
Stráž pod Ralskem, Mistrovství ČR v duatlonu - 3. místo
Praha, ČP v duatlonu - 3. místo
Michael Koliha Český pohár v triatlonu 2004 - 5. místo
Jablonec nad Nisou, ČP v triatlonu - 3. místo
Nymburk, ČP v triatlonu - 3. místo
Tábor, Velká cena Kovosvitu, Mistrovství ČR v triatlonu - 3. místo
Ondřej Vosátka Český pohár v triatlonu 2004 - 8. místo
Český pohár v duatlonu 2004 - 4. místo
Mistrovství ČR, Triatlonové Naděje 1. místo
Zliv, Mistrovství Jihočeského kraje - 1. místo
Plzeň, ČP v duatlonu - 2. místo
Vojtěch Krejčí Český pohár v duatlonu 2004 - 1. místo
Šumperk, ČP v duatlonu - 1. místo
Plzeň, ČP v duatlonu - 1. místo
Kategorie juniorky
Šárka Kolibíková Český pohár v triatlonu 2004 - 3. místo
Tábor, Velká cena Kovosvitu, Mistrovství ČR v triatlonu - 3. místo
Nymburk, ČP v triatlonu - 2. místo
Poděbrady, ČP v triatlonu - 3. místo
Mistrovství ČR, družstva - 1. místo
Plzeň, ČP v triatlonu - 2. místo
Sokolov, ČP v triatlonu - 1. místo
Členka SCM Tábor v roce 2004
Kategorie K-19
Věra Hořejší Český pohár v triatlonu 2004 - 2. místo
Tábor, Velká cena Kovosvitu, Mistrovství ČR v triatlonu - 3. místo
Sokolov, ČP v triatlonu - 1. místo
Mistrovství ČR, družstva - 1. místo
Plzeň, ČP v triatlonu - 2. místo
Poděbrady, ČP v triatlonu - 2. místo
Brandýs nad Labem, ČP v triatlonu - 2. místo
Členka SCM Tábor v roce 2004
Reprezentantka ČR pro rok 2004
Eliška Kolibíková Český pohár v triatlonu 2004 - 4. místo
Mistrovství ČR, družstva - 1. místo
Sokolov, ČP v triatlonu - 2. místo
Brandýs nad Labem, ČP v triatlonu - 3. místo
Členka SCM Tábor v roce 2004
Kategorie K-23 /ELITE/
Eva Kolomazníková Český pohár v triatlonu 2004 - 3. místo
Mallorca (Španělsko), akademické Mistrovství Světa v triatlonu - 3. místo družstva
Mistrovství ČR, družstva - 1. místo
Tálín, Akademické Mistrovství ČR - 1. místo
Poděbrady, ČP v triatlonu - 3. místo
Plzeň, ČP v triatlonu - 2. místo
Členka SCM Tábor v roce 2004












Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...