Naši nejlepší závodníci v sezóně 2005

Martin Pejsar (Reprezentant ČR v triatlonu pro rok 2005)

1. místo - v celkovém hodnocení ČP mužů 2005 (obhajoba roku 2004!!)
1. místo - na závodě ČP Tábor - Velká cena Kovosvitu
2. místo - MČR Sprint triatlon
3. místo - MČR Olympijský triatlon
- Účastník ME (SUI) a světového poháru - ITU PEKING 2005


Eva Kolomazníková (Členka sportovního centra mládeže SCM Tábor)

1. místo - na závodech Českého poháru - Nymburk, Mělník
2. místo - v celkovém hodnocení ČP K23
3. místo - v celkovém hodnocení ČP žen
3. místo - v celkovém hodnocení Jihočeského poháru - ženy
2. místo - MČR Sprint triatlon
4. místo - MČR Olympijský triatlon
- Mistryně Jihočeského kraje pro rok 2005


Věra Hořejší (reprezentantka ČR pro rok 2005, členka SCM Tábor)

- členka juniorské reprezentace pro rok 2005
2. místo - na závodě ČP v Jablonci nad Nisou
3. místo - na závodě ČP Tábor - Velká cena Kovosvitu 2005
1. místo - na závodě - železná žena 2005


Silvie Odlerová (reprezentantka Jihočeského kraje)

- reprezentantka Jihočeského kraje (ODM Brno)
- Mistryně Jihočeského kraje pro rok 2005
1. místo - na závodě ČP Tábor - Velká cena Kovosvitu
4. místo - na MČR


Kamila Hořejší (reprezentantka Jihočeského kraje)

- reprezentantka Jihočeského kraje (ODM Brno)
- členka žákovského reprezentačního výběru ČR 2005
1. místo - na ČP Poděbrady
6 x 2. místo - na závodech Českého poháru
2. místo - v celkovém hodnocení ČP triatlonu - mladší žákyně
3. místo - v celkovém hodnocení ČP duatlon - mladší žákyně
- Mistryně Jihočeského kraje pro rok 2005


Ondřej Vosátka (člen sportovního centra mládeže SCM Tábor)

- člen reprezentačního výběru žáků 2005
- Mistr ČR v triatlonu 2005 - starší žáci
- Mistr Jihočeského kraje pro rok 2005 - starší žáci
1. místo - v celkovém hodnocení ČP triatlonu - starší žáci
2. místo - v celkovém hodnocení ČP duatlonu - starší žáci
4 x 1.místo - na závodech Českého poháru
2. místo - na ME v AQUATLONU (HUN)


Jakub Lemberka (člen sportovního centra mládeže SCM Tábor)

- člen reprezentačního výběru žáků 2005
- reprezentant Jihočeského kraje (ODM Brno)
- vicemistr Jihočeského kraje pro rok 2005 - starší žáci
3. místo - MČR v triatlonu 2005 - starší žáci
2. místo - Krajský přebor 2005
3. místo - v celkovém hodnocení ČP triatlonu 2005
3. místo - na ČP Jablonec nad Nisou


Vojtěch Krejčí (člen sportovního centra mládeže SCM Tábor)

- člen SCM Tábor
3. místo - na MČR v duatlon - 2005


Marek Novotný (Reprezentant Jihočeského kraje)

- člen reprezentačního výběru žáků 2005
- reprezentant Jihočeského kraje (ODM Brno)
- vicemistr ČR triatlonu pro rok 2005 - starší žáci
3. místo - ČP duatlonu - Praha
4. místo - v celkovém hodnocení ČP duatlon - starší žáci


Jan Fiala (Reprezentant kraje Vysočina)

reprezentant kraje Vysočina (ODM Brno)
- vicemistr Jihočeského kraje pro rok 2005 - mladší žáci
3 x 3.místo - na závodech ČP triatlonu - mladší žáci
3. místo - na MČR v duatlon 2005
3. místo - v celkovém hodnocení Českého poháru duatlonu - 2005


Jan Straka (Reprezentant Jihočeského kraje)

- reprezentant Jihočeského kraje (ODM Brno)
- Mistr Jihočeského kraje pro rok 2005 - mladší žáci


Miroslav Richter - Vicemistr Jihočeského kraje pro rok 2005


Lukáš Kinc - Mistr Jihočeského kraje pro rok 2005 - benjamínci


Edita Lauberová - nadějná medailová závodnice v kategorii benjamínků













Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...