Naši nejlepší závodníci v sezóně 2007


Eva Kolomazníková (K 23)

2. místo ČP Brno krátký triatlon, K-23
3. místo MČR sprint triatlon, K-23 (Poděbrady)
3. místo Akademické MČR sprint triatlon (Poděbrady)
2. místo MČR krátký triatlon, K 23 (Karlovy Vary)
2. místo ČP Sokolov, K-23, 5. místo celkově
2. místo ČP Mělník, K-23, 5. místo celkově
1. místo JČP Trhové Sviny, Xterra Zvůle, 20-29let, 2. místo celkově
- Ze zdravotních důvodů odmítnuta účast na ME, MS K-23
- Akademické MS v triatlonu se v letošním roce nekonalo

Martin Pejsar (Muži)

Mistr ČR Sprinttriatlon Poděbrady - ČR
2. místo Český pohár triatlon, muži
3. místo Mistrovství ČR - Duatlon (Dobřany)
7. místo Mistrovství světa týmů (Tiszaujvaros - HUN)
7. místo ITU-European premium Cup (San Remo - I)
13. místo ITU-European premium Cup (Holten - NL)
33. místo BG ITU World Cup (Des Moines - USA)
1. místo Český pohár triatlon (Mělník)

Jaroslav Pejsar (K23)

2. místo Mistrovství ČR - sprint triatlon
2. místo v celkovém hodnocení ČP triatlonu 2007
3. místo Český pohár, Muži (Jablonec n. Nisou)
36. místo Mistrovství světa v triatlonu K23 - (Hamburg - D)
5. místo Český pohár - Muži Elite
42. místo Mistrovství Evropy - K23 (Kuopio - FIN)

Kamila Hořejší (starší žačky)

1. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
2. místo Český pohár v triatlonu (Mělník)
2. místo Český pohár v triatlonu (Nymburk)
3. místo 50 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
3. místo 400 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
- Členka SCM Tábor pro sezónu 2007/2008

Věra Hořejší (juniorky)

2. místo Český pohár v triatlonu (Brno)
2. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
3. místo Český pohár v triatlonu (Sokolov)
- Členka SCM Tábor pro sezónu 2007/2008

Alena Třebická (žačky)

3. místo V celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu
1. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
2. místo Český pohár v triatlonu (Karlovy Vary)
3. místo Český pohár v triatlonu (Mělník)
2. místo 50 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
1. místo 100 Z KP Plavání (Český Krumlov)
- Členka reprezentačního výběru žactva v triatlonu pro sezónu 2007/2008

Pavla Poláková (žačky)

3. místo V celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu
3. místo Český pohár v triatlonu (Karlovy Vary)
1. místo 200 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
1. místo 800 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
1. místo 50 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
1. místo 400 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
- Členka reprezentačního výběru žactva v triatlonu pro sezónu 2007/2008

Edita Lauberová (žačky)

3. místo Český pohár v triatlonu (Praha)
3. místo Český pohár v triatlonu (Poděbrady)
2. místo Český pohár v triatlonu (Tábor)
3. místo Český pohár v triatlonu (Nymburk)
- Členka reprezentačního výběru žactva v triatlonu pro sezónu 2007/2008

Lukáš Kinc (žáci)

2. místo Český pohár v triatlonu (Karlovy Vary)
3. místo Český pohár v triatlonu (Mělník)
2. místo 400 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
- Člen reprezentačního výběru žactva v triatlonu pro sezónu 2007/2008

Ondřej Vosátka (dorostenci)

1. místo Český pohár v triatlonu (Tábor)
3. místo 400 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
1. místo 50 VZ KP Plavání (Český Krumlov)

Jakub Lemberka (junioři)

2. místo 400 VZ KP Plavání (Český Krumlov)

Martin Dvořák (dorostenci)

2. místo 400 VZ KP Plavání (Český Krumlov)

Silvie Odlerová (dorostenky)

2. místo 100 P KP Plavání (Český Krumlov)
3. místo 50 VZ KP Plavání (Český Krumlov)
3. místo 400 VZ KP Plavání (Český Krumlov)

Družstva

3. místo 4x50 PZ KP Plavání (Český Krumlov)
2. místo 4x50 VZ Plavání (Český Krumlov)
-------------------------------------------

Závodníci zařazení do Sportovního centra mládeže Tábor pro rok 2007/2008:

Kamila Hořejší, Věra Hořejší, Marek Novotný, Silvie Odlerová, Jakub Lemberka, Ondřej Vosátka













Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...