Naši nejlepší závodníci v sezóně 2008


Pavel Straka (benjamínci)

1. místo Triatlon Tálín (JČP)
1. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
1. místo Triatlon Podroužek (JČP)
2. místo Aquatlon M. Ratmírov (JČP)
3. místo Triatlon Zvůle (JČP)
1. místo Triatlon Výtoň (JČP)
1. místo Triatlon Zliv (JČP)
1. místo v celkovém hodnocení JČP 2008
Mistr Jihočeského kraje - jednotlivci 2008

Michaela Kincová (benjamínci)

2. místo Triatlon Podroužek (JČP)
1. místo Triatlon Zliv (JČP)
3. místo v celkovém hodnocení JČP 2008

Lukáš Zadražil (benjamínci)

2. místo Triatlon Zliv (JČP)

Diana Třebická (benjamínci)

1. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)

Lukáš Kinc (mladší žáci)

1. místo Český pohár v triatlonu (Poděbrady)
1. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
1. místo Český pohár v triatlonu (Mělník)
2. místo Český pohár v triatlonu (Tábor)
1. místo Triatlon Tálín (JČP)
1. místo Aquatlon M. Ratmírov (JČP)
1. místo Triatlon Podroužek (JČP)
1. místo Triatlon Výtoň (JČP)
1. místo Triatlon Zliv (JČP)
1. místo Duatlon Budičovice (JČP)
1. místo v celkovém hodnocení JČP 2008
Mistr Jihočeského kraje - jednotlivci 2008

Šimon Kuncl (mladší žáci)

1. místo Český pohár v triatlonu (Nymburk)
3. místo Český pohár v triatlonu (Poděbrady)
3. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
2. místo Triatlon Tálín (JČP)
3. místo Aquatlon M. Ratmírov (JČP)
2. místo Triatlon Výtoň (JČP)
3. místo Triatlon Zliv (JČP)

Lukáš Červenka (mladší žáci)

2. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
1. místo Český pohár v triatlonu (Tábor)
2. místo Český pohár v triatlonu (Mělník)

Tomáš Čulík (mladší žáci)

2. místo Aquatlon M. Ratmírov (JČP)
2. místo Triatlon Podroužek (JČP)
2. místo Triatlon Zliv (JČP)

Martin Vítů (mladší žáci)

3. místo Triatlon Podroužek (JČP)
2. místo Triatlon Zvůle (JČP)

Edita Lauberová (mladší žákyně)

1. místo Český pohár v triatlonu (Tábor)
1. místo Český pohár v triatlonu (Poděbrady)
1. místo Český pohár v triatlonu (Mělník)
1. místo Český pohár v triatlonu (Nymburk)
2. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
1. místo Triatlon Tálín (JČP)
1. místo Aquatlon M. Ratmírov (JČP)
1. místo Triatlon Podroužek (JČP)
1. místo Triatlon Zliv (JČP)
1. místo v celkovém hodnocení JČP 2008
Mistryně Jihočeského kraje - jednotlivci

Alena Třebická (mladší žákyně)

3. místo Český pohár v triatlonu (Poděbrady)
2. místo Český pohár v triatlonu (Tábor)
3. místo Český pohár v triatlonu (Nymburk)
3. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
1. místo Triatlon Tálín (JČP)
1. místo Aquatlon M. Ratmírov (JČP)
2. místo Triatlon Podroužek (JČP)
3. místo 100 Z Plavání Koh-i-Noor (České Budějovice)

Pavla Poláková (mladší žákyně)

2. místo Český pohár v triatlonu (Poděbrady)
3. místo Triatlon Tálín (JČP)
3. místo Aquatlon M. Ratmírov (JČP)
3. místo Triatlon Podroužek (JČP)

Nikola Červenková (mladší žákyně)

1. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
3. místo Český pohár v triatlonu (Tábor)

Niki Kášková (mladší žákyně)

2. místo Triatlon Zliv (JČP)
1. místo Duatlon Budičovice (JČP)
2. místo v celkovém hodnocení JČP 2008

Kateřina Kohoutová (mladší žákyně)

2. místo Triatlon Zvůle (JČP)

Marek Novotný (dorostenci)

3. místo Český pohár v triatlonu (Brno)
3. místo Český pohár v triatlonu (Mělník)
3. místo Triatlon Jindřichův Hradec (JČP)
3. místo Triatlon Trhové Sviny (JČP)

Kamila Hořejší (dorostenky)

3. místo Český pohár v triatlonu (Hlučín)
3. místo Triatlon Jindřichův Hradec (JČP)

Veronika Lauberová (dorostenky)

2. místo Český pohár v triatlonu (Hlučín)
3. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
1. místo Triatlon Trhové Sviny (JČP)

Ondřej Vosátka (junioři)


Jakub Lemberka (junioři)

2. místo Triatlon Jindřichův Hradec (JČP)
3. místo Triatlon Podroužek (JČP)
Mistr Jihočeského kraje 2008 - družstva

Silvie Odlerová (juniorky)

2. místo Triatlon Podroužek (JČP)
3. místo Triatlon Trhové Sviny (JČP)

Věra Hořejší (K23 ženy)

1. místo Triatlon Hlincova Hora (JČP)
2. místo Triatlon Výtoň (JČP)
2. místo Triatlon Zvůle (JČP)
3. místo Triatlon Blatná (JČP)
2. místo Triatlon Včelnička (JČP)
3. místo Triatlon Jindřichův Hradec (JČP)
3. místo v celkovém hodnocení JČP 2008

Jaroslav Pejsar (K29 muži)

1. místo Triatlon Podroužek (JČP)
Mistr Jihočeského kraje 2008 - jednotlivci
Mistr Jihočeského kraje 2008 - družstva
3. místo Český pohár v triatlonu (Nymburk)
15. místo Athlone IRE - (Evropský pohár)
24. místo Poznaň POL - (Evropský pohár)
25. místo Vídeň AUT - (Evropský pohár)
28. místo Weiswampach LUX - (Evropský pohár)

Eva Kolomazníková (K29 ženy)

2. místo Český pohár v triatlonu (Jablonec n. Nisou)
2. místo Český pohár v triatlonu (Mělník)
2. místo Triatlon Jindřichův Hradec (JČP)
2. místo Triatlon Podroužek (JČP)
2. místo Triatlon Trhové Sviny (JČP)

Martin Pejsar (muži)

1. místo Český pohár v triatlonu (Poděbrady) K29
1. místo Český pohár v triatlonu (Tábor) K29
1. místo Český pohár v triatlonu (Nymburk) K29
2. místo Český pohár v triatlonu (Poděbrady) elite
2. místo Český pohár v triatlonu (Tábor) elite
1. místo Český pohár v triatlonu (Nymburk) elite

Michal Háša (muži)

2. místo Mistrovství Světa v kvadriatlonu (družstva)
2. místo Mistrovství ČR v kvadriatlonu do 40 let (Sedlčany)
1. místo v celkovém hodnocení ČP 2008 v kvadriatlonu (K29)
3. místo v celkovém hodnocení ČP 2008 v kvadriatlonu (elite)
4. místo na Světovém poháru v kvadriatlonu
2. místo Český pohár v kvadriatlonu (Týn nad Vltavou) do 29 let
8. místo Světový pohár v kvadriatlonu (Karlštejn) elite
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu - družstva

-------------------------------------------










Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...

Táborská Velká cena E.ON je již za námi a tak již vzpomínáme hlavně ve fotografiích a článcích, kde se o této úspěšné akci píše. Fotogalerie zde Články přílohou.
2.8.2017 | více...