Naši nejlepší závodníci v sezóně 2009


Pejsar Martin (muži)

1. místo Český pohár v triathlonu Sokolov (AG)
1. místo Český pohár v triathlonu Nymburk (AG)
2. místo Bundesliga Weiblingen (GER)
2. místo týmová soutěž Witten Bundesliga (GER)
6. místo Český pohár v triathlonu Tábor (MČR)
14. místo ITU Triathlon European cup Karlovy Vary
20. místo Bundesliga Schliersee (GER))
20. místo Bundesliga Offenburg (GER)
41. místo ITU Triathlon Premium European cup Pontevedra (Spain)

Lauberová Edita (starší žačky)

Reprezentantka České Republiky a Jihočeského kraje pro rok 2009
Členka žákovského výběru reprezentace České Republiky pro rok 2009
1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu 2009
První vicemistryně Jihočeského kraje pro rok 2009
1. místo Český pohár v triathlonu Praha
1. místo Český pohár v triathlonu Hranice na Moravě
1. místo Český pohár v triathlonu Horní Počernice
1. místo Český pohár v triathlonu Mělník
3. místo na Olympiádě dětí a mládeže 2009
1. místo Triathlon AMBERG (GER)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín II.
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv

Hořejší Kamila (dorostenky)

Členka Sportovního centra mládeže Českého svazu triatlonu
Reprezentantka ČR v triatlonu
Účastnice Mistrovství Evropy v triathlonu 2009
Mistryně Jihočeského kraje družstva
3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu 2009, dorostenky
2. místo Český pohár v triathlonu Hranice na Moravě
2. místo Český pohár v triathlonu Nymburk
2. místo Český pohár v triathlonu Praha
1. místo Český pohár v triathlonu Brno
3. místo Český pohár v triathlonu Tábor
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín (Z1)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Prachatice (Z1)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice (M1)

Háša Michal (kvadriatlon - muži)

Reprezentant České republiky 2009 v kvadriatlonu
2. místo v celkovém pořadí Světového poháru 2009
2. místo absolutní pořadí Mistrovství Evropy Steinberg
7. místo absolutní Mistrovství Světa Sedlčany
1. místo v soutěži družstev Mistrovství Světa Sedlčany
2. místo Světový pohár Arendsee
2. místo Světový pohár Týn nad Vltavou
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné (M2)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Hlincova Hora (M2)

Kinc Lukáš (starší žáci)

Reprezentant České Republiky a Jihočeského kraje pro rok 2009
Člen žákovského výběru reprezentace České Republiky pro rok 2009
Mistr Jihočeského kraje pro rok 2009
1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
1. místo Triathlon AMBERG (GER)
2. místo Triathlon ROTH (GER)
2. místo Triathlon BLED (Slovinsko)
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor
3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu 2009
1. místo Český pohár v triathlonu Poděbrady
3. místo Český pohár v triathlonu Horní Počernice
1. místo Český pohár v triathlonu Jablonec nad Nisou
1. místo Český pohár v triathlonu Mělník
4. místo na Olympiádě dětí a mládeže 2009

Kášková Niki (starší žačky)

Reprezentantka České Republiky a Jihočeského kraje pro rok 2009
Členka žákovského výběru reprezentace České Republiky pro rok 2009
Mistryně Jihočeského kraje pro rok 2009
1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín I.
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Přední Výtoň
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu 2009
3. místo Český pohár v triathlonu Praha
3. místo Český pohár v triathlonu Poděbrady
3. místo Český pohár v triathlonu Horní Počernice
2. místo Český pohár v triathlonu Mělník
2. místo na Olympiádě dětí a mládeže 2009

Hořejší Věra (ženy do 29 let)

1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009, ženy Z2
2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu 2009, AG ženy do 29let
Mistryně Jihočeského kraje družstva
1. místo Český pohár v triathlonu Poděbrady
3. místo Český pohár v triathlonu Mělník
3. místo Český pohár v triathlonu Tábor
3. místo Český pohár v triathlonu Karlovy Vary
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Blatná (Z2)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Holubov (Z2)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny (Z2)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín (Z2)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Včelnička (Z2)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice (M1)

Pejsar Jaroslav (muži)

3. místo Český pohár v triathlonu Sokolov (AG)
7. místo týmová soutěž Gladbeck Deutsche Bundesliga (GER)
13. místo týmová soutěž Witten Deutsche Bundesliga (GER)
19. místo Evropský pohár Brno
22. místo Paderborner City Triathlon (GER)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín

Lemberka Jakub (junioři)

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009, junioři
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné (M1)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín (M1)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Prachatice (M1)
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Blatná (M1)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec (M1)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín (M1)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice (M1)

Kolomazníková Eva (ženy)

2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009, ženy Z2
3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu 2009, AG ženy do 29let
Mistryně Jihočeského kraje družstva
Mistryně Jihočeského kraje ženy (Z2)
2. místo Český pohár v triathlonu Mělník
2. místo Český pohár v triathlonu Tábor
2. místo Český pohár v triathlonu Karlovy Vary
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Blatná (Z2)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice (Z2)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv (Z2)

Zinner Pavel (muži do 39 let)

1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009, muži M3
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Prachatice (M3)
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Blatná (M3)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Holubov (M3)
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny (M3)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec (M3)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Včelnička (M3)

Novotný Marek (junioři)

Člen Sportovního centra mládeže Českého svazu triatlonu
3. místo Český pohár v triathlonu Brno
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Prachatice (M1)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Blatná (M1)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín (M1)

Třebická Alena (starší žačky)

Členka Sportovního střediska mládeže Českého svazu triatlonu
Reprezentantka České Republiky pro rok 2009
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
Druhá vicemistryně Jihočeského kraje pro rok 2009
2. místo Triathlon AMBERG (GER)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín I.
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín II.
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor
3. místo Český pohár v triathlonu Jablonec nad Nisou

Kuncl Šimon (starší žáci)

Člen žákovského výběru reprezentace České Republiky pro rok 2009
Člen Sportovního střediska mládeže Českého svazu triatlonu
2. místo Triathlon AMBERG (GER)
2. místo Triathlon BLED (Slovinsko)
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Přední Výtoň
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Čulík Tomáš (starší žáci)

Člen žákovského výběru reprezentace České Republiky pro rok 2009
Člen Sportovního střediska mládeže Českého svazu triatlonu
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
Druhý vicemistr Jihočeského kraje pro rok 2009
1. místo Triathlon BLED (Slovinsko)
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín I.
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín II.
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Přední Výtoň
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Vítů Martin (starší žáci)

Člen žákovského výběru reprezentace České Republiky pro rok 2009
Člen výběru reprezentace České Republiky pro rok 2009
3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
3. místo Triathlon BLED (Slovinsko)
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín I.
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny

Větrovský Jan (mladší žáci)

Člen Sportovního střediska mládeže Českého svazu triatlonu
Člen žákovského výběru reprezentace České Republiky pro rok 2009
1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
Mistr Jihočeského kraje pro rok 2009
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Přední Výtoň
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Straka Pavel (mladší žáci)

2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
První vicemistr Jihočeského kraje pro rok 2009
3. místo Triathlon AMBERG (GER)
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín II.
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Přední Výtoň
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Zadražil Lukáš (mladší žáci)

Druhý vicemistr Jihočeského kraje pro rok 2009
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Kohoutová Kateřina (mladší žačky)

2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín

Kohoutová Barbora (BC3)

1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Přední Výtoň
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín

Třebická Diana (BC3)

1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
Mistryně Jihočeského kraje pro rok 2009
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín I.
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín II.
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Macek David (BC2)

2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín I.
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín II.
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Červenka Petr (BC2)

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
Druhý vicemistr Jihočeského kraje pro rok 2009
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín I.
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Přední Výtoň
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Kincová Michaela (BC1)

1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu 2009
Mistryně Jihočeského kraje pro rok 2009
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Dubné
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín I.
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín II.
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Šmejkal Vojtěch (mladší žáci)

3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Novák Jan (mladší žáci)

3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín I.
1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tálín II.

Mareš Jakub Karel (BC3)

3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Trhové Sviny

Míka Josef (BC3)

1. místo Jihočeský pohár v triathlonu Jindřichův Hradec
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Netolice
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zvůle
3. místo Jihočeský pohár v triathlonu Tábor

Lauberová Veronika (juniorky)

Členka Sportovního centra mládeže Českého svazu triatlonu
Mistryně Jihočeského kraje družstva
3. místo Český pohár v triathlonu Mělník
3. místo Český pohár v triathlonu Karlovy Vary
2. místo Jihočeský pohár v triathlonu Zliv

-------------------------------------------










Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...

Táborská Velká cena E.ON je již za námi a tak již vzpomínáme hlavně ve fotografiích a článcích, kde se o této úspěšné akci píše. Fotogalerie zde Články přílohou.
2.8.2017 | více...