TOPlist



Naši nejlepší závodníci v sezóně 2010


MEDAILISTÉ v celkovém Českém Poháru v triatlonu 2010

1. místo Tomáš ČULÍK
2. místo Niki KÁŠKOVÁ
2. místo Lukáš KINC
3. místo Šimon KUNCL

Jihočeský pohár v triatlonu

1. místo Lukáš KINC
1. místo Niki KÁŠKOVÁ
1. místo David MACEK
1. místo Pavel STRAKA
1. místo Kamila HOŘEJŠÍ
2. místo Tomáš ČULÍK
2. místo Jakub LEMBERKA
2. místo Jan FIALA
2. místo Michala KINCOVÁ
2. místo Alena TŘEBICKÁ
3. místo Šimon KUNCL
3. místo Lukáš ZADRAŽIL
3. místo Jan BURGSTALLER
3. místo Barbora MACKOVÁ
3. místo Kateřina KOHOUTOVÁ


Výběr z výsledků nejlepších závodníků:


Tomáš Čulík (žák)

Člen žákovského výběru reprezentace České Republiky
Člen sportovního centra mládeže triatlonu
Mistr ČR v duatlonu
Mistr Jihočeského kraje v duatlonu
3. místo na Mistrovství ČR v triatlonu
1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu 2010
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
1. místo Český pohár v triatlonu - Tábor
2. místo Český pohár v triatlonu - Nymburk
2. místo Český pohár v triatlonu - Poděbrady
3. místo Český pohár v triatlonu - Horní Počernice
3. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Dubné
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zvůle
2. místo Jihočeský pohár v triahlonu - Tálín
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice

Niki Kášková (žákyně)

Členka žákovského výběru reprezentace České Republiky
Členka sportovního centra mládeže triatlonu
Vicemistryně ČR v triatlonu
Mistryně Jihočeského kraje v triatlonu, duatlonu a aquatlonu
1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu 2010
1. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
1. místo Český pohár v triatlonu - Tábor
2. místo Český pohár v triatlonu - Horní Počernice
2. místo Český pohár v triatlonu - Poděbrady
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zvůle
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv

Lukáš Kinc (žák)

Člen žákovského výběru reprezentace České Republiky
Člen sportovního centra mládeže triatlonu
Mistr ČR v triatlonu
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu
Vicemistr Jihočeského kraje v duatlonu
1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu 2010
1. místo Český pohár v triatlonu - Poděbrady
1. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
1. místo Český pohár v triatlonu - Tábor
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice

Michal Háša (muž)

Reprezentant České Republiky 2010 v kvadriatlonu
2. místo v celkovém pořadí Světového poháru
6. místo absolutní pořadí Mistrovství Evropy - Steinberg
1. místo v soutěži družstev Mistrovství Evropy - Steinberg
3. místo Světový pohár - Týn nad Vltavou

Kamila Hořejší (dorostenka)

Členka sportovního centra mládeže triatlonu
4. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu
2. místo Český pohár v triatlonu - Jablonec nad Nisou
2. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Hlincova Hora
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec

Jakub Lemberka (junior)

Mistr Jihočeského kraje v triatlonu (1,5-40-10)
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv (sprint)
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv (olympijský)
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zvůle
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Ratmírov
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice

Šimon Kuncl (žák)

Člen žákovského výběru reprezentace České Republiky
Člen sportovního centra mládeže triatlonu
Vicemistr ČR v triatlonu a duatlonu
Druhý vicemistr Jihočeského kraje v triatlonu, duatlonu a aquatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
1. místo Český pohár v triatlonu - Nymburk
2. místo Český pohár v triatlonu - Horní Počernice
2. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
3. místo Český pohár v triatlonu - Poděbrady
3. místo Český pohár v triatlonu - Tábor
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zvůle
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Dubné
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice

Alena Třebická (žákyně)

Členka žákovského výběru reprezentace České Republiky
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
Vicemistryně Jihočeského kraje v triatlonu, duatlonu a aquatlonu
3. místo Český pohár v triatlonu - Horní Počernice
3. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zvůle

Pavel Straka

1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu a aquatlonu
Vicemistr Jihočeského kraje v duatlonu
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zvůle
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Dubné
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín

Lukáš Zadražil

Druhý vicemistr Jihočeského kraje v triatlonu a aquatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec

Kateřina Kohoutová

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
Druhá vicemistryně Jihočeského kraje v duatlonu
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Dubné
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zvůle

David Macek

1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
Mistr Jihočeského kraje v aquatlonu
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zvůle
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Dubné
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín

Michala Kincová

2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
Vicemistryně Jihočeského kraje v aquatlonu
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor

Jan Burgstaller

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny

Karolína Bednářová

Vicemistryně Jihočeského kraje v aquatlonu
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor

Barbora Macková

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Dubné
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny

-------------------------------------------










Evropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...