Naši nejlepší závodníci v sezóně 2011


Niki Kášková (EP juniorka, D)

Mistryně ČR 2011 v triatlonu
Vítězka Českého poháru 2011 v triatlonu
Reprezentantka ČR pro rok 2011
Mistryně Jihočeského kraje v družstvech Z1
1. místo Olympiáda dětí a mládeže - Olomouc
1. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
1. místo Mistrovství ČR v triatlonu a Jihočeský pohár - Tábor
1. místo Český pohár v triatlonu - Zliv
1. místo Mistryně Jižních Čech + družstva v triatlonu - Zliv
2. místo Závod olympijských nadějí, družstva - Senec (SVK)
5. místo Závod olympijských nadějí - Senec (SVK)
7. místo Evropský pohár v triatlonu - Bled (SLO)
12. místo Evropský pohár v triatlonu - Externach (LUX)
16. místo Evropský pohár v triatlonu - Tournai (BEL)
22. místo Evropský pohár v triatlonu - Wien (AUT)
1. místo Velikonoční běh Harrachovka (7,5km) - Tábor
1. místo Běh Milénia (5,9km) - Chýnov
1. místo Novoroční běh Sídliště nad Lužnicí (5km)- Tábor

Michal Háša (muž)

Reprezentant ČR pro rok 2011 v kvadriatlonu
2. místo Světový pohár v kvadriatlonu - Týn nad Vltavou
1. místo Mistrovství Evropy a Světový pohár - Bude (GBR)
1. místo Světový pohár - Schleusingen (GER)
2. místo Mezinárodní mistrovství Slovenska - Šamorín (SVK)
6. místo Mistrovství Světa - Sedlčany
2. místo Celkové hodnocení Světového poháru v kvadriatlonu
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Putim
1. místo Běh Milénia (5,9km) - Chýnov

Jan Hradecký (muž)

Mistr Světa v kvadriatlonu družstev
Absolutní vítěz Jihočeského poháru v triatlonu 2011
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu družstev
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Holubov
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Blatná
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tábor
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Podroužek
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Prachatice
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Putim
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Jindřichův Hradec

Martin Korous (muž)

Mistr Světa v kvadriatlonu družstev
Vítěz seriálu závodů "Aktivní pro život s E.ON"
3. místo Jihočeský pohár v duatlonu - Dubné
1. místo Jihočeský pohár v duatlonu - Kodetka
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zvůle

Jaroslav Pejsar (muž 24-29)

3. místo v celkovém pořadí Českého poháru v triatlonu 2011
2. místo Český pohár v triatlonu, MČR - Jihlava
5. místo Český pohár v triatlonu - Mělník

Martin Vítů (EP junior, D)

3. místo Mistrovství Jihočeského kraje v triatlonu
1. místo Mistrovství Jihočeského kraje družstva
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Prachatice
3. místo Český pohár v triatlonu - Zliv
2. místo Jihočeský pohár v duatlonu - Dubné
1. místo Běh na 8km - Polánka cup 2011
3. místo Běh Milénia (5,9km) - Chýnov

Jakub Lemberka (K23)

10. místo - Senec (SK)
8. místo Mistrovství ČR v triatlonu - Jihlava
8. místo Český pohár v triatlonu - Tábor
9. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
6. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
5. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv
1. místo Mistrovství Jihočeského kraje v družstvech v triatlonu

Lukáš Zadražil (SŽ)

Člen reprezentačního výběru mládeže pro rok 2011
3. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
3. místo Český pohár v triatlonu - Tábor
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Dubné
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice
4. místo Mezinárodní závod v triatlonu - Roth (GER)
38. místo Evropský pohár juniorů v triatlonu - Bled (SLO)

Lukáš Červenka (EP junior, D)

Vicemistr ČR v triatlonu 2011
Reprezentant ČR v triatlonu 2011
Člen sportovního centra mládeže SCM
14. místo Evropský pohár v triatlonu - Bled (SLO)
36. místo Evropský pohár v triatlonu - Holten (NED)
39. místo Evropský pohár v triatlonu - Wien (AUT)
42. místo Evropský pohár v triatlonu - Tournai (BEL)
51. místo Evropský pohár v triatlonu - Externach (LUX)
6. místo Závod Olympijských nadějí v triatlonu - Senec (SVK)
2. místo Závod Olympijských nadějí družstva - Senec (SVK)
2. místo Český pohár v triatlonu, Mistrovství ČR - Tábor
3. místo Český pohár v triatlonu - Jihlava
6. místo Český pohár v triatlonu - Mělník

Pavel Straka (SŽ)

Člen reprezentačního výběru mládeže pro rok 2011
10. místo Juniro Challenge triatlon - Roth (GER)
5. místo Olympiáda dětí a mládeže - Olomouc
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Dubné
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice
2. místo běh starým městem - Tábor
3. místo běh Milénia - Chýnov

Barbora Macková (SŽ)

5. místo Olympiáda dětí a mládeže - Olomouc
9. místo Evropský pohár v triatlonu - Bled (SLO)
2. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Netolice
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Zliv
2. místo Mistrovství ČR v plážových disciplínách (2 km v písku) - Lipno
3. místo Jihočeský pohár v duatlonu - Tálín
3. místo Jihočeský pohár v duatlonu - Dubné
2. místo běh Harrachovkou - Tábor
2. místo běh Milénia - Chýnov

Šimon Kuncl (EP junior, D)

Člen sportovního centra mládeže SCM
Mistr Jihočeského kraje v družstvech
4. místo Olympiáda dětí a mládeže - Olomouc
26. místo Evropský pohár v triatlonu - Bled (SLO)
43. místo Evropský pohár v triatlonu - Tournai (BEL)
2. místo Český pohár v triatlonu - Zliv
4. místo Český pohár v triatlonu - Račice
5. místo Český pohár v triatlonu - Tábor
1. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Prachatice

Alena Třebická (EP juniorka, D)

Členka sportovního centra mládeže SCM
Mistryně Jihočeského kraje v družstvech Z1
4. místo v celkovém pořadí Českého poháru v triatlonu 2011
4. místo Mistrovství ČR
3. místo Český pohár v triatlonu - Račice
4. místo Český pohár v triatlonu - Mělník
4. místo Český pohár v triatlonu - Zliv
2. místo Jihočeský pohár v duatlonu - Dubné
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Trhové Sviny

Diana Třebická (mladší žákyně)

1. místo celkové pořadí Českého poháru v triatlonu 2011
1. místo Triatlon Jihlava - Český pohár
1. místo Triatlon Tábor - Český pohár, Junior Cup
1. místo E.ON Velká cena Triatlon Tábor
1. místo Duatlon Dubné - Junior Cup
1. místo Aquatlon Ratmírov - Junior Cup
1. místo Triatlon Tálín - Junior Cup
1. místo Triatlon Zvůle - Junior Cup
3. místo Aquatlon Tábor - Junior Cup

Jan Burgstaller (mladší žák)

2. místo celkové pořadí Českého poháru 2011
2. místo E.ON Velká cena Triatlon Tábor
2. místo Triatlon Trhové Sviny - Junior Cup
2. místo Aquatlon Ratmírov - Junior Cup
2. místo Triatlon Tálín - Junior Cup
3. místo Duatlon Dubné - Junior Cup


I naši nejmenší jsou ve výsledcích - JUNIOR CUP a Český pohár 2011


Nikola Korousová (do 5 let)

Nejmladší registrovaný člen klubu
Vítězka Junior Cupu kategorie BD 0
5 x vítězka závodů Junior Cup
(DT Dubné, TT Tálín, TT Podroužek, TT Zliv, AQ Tábor)

David Korous (6-7 let)

3 x vítěz závodů Junior Cup
(TT Tálín, TT Podroužek, TT Zliv)
2. místo Junior Cup - Tábor (kategorie do 8. let)
2 x 3. místo Junior Cup (DT Dubné, AQ Tábor)

Martin Kozojed (6-7 let)

2. místo Junior Cup - Podroužek
4. místo Junior Cup - AQ Tábor

Michal Macháček (8-9 let)

1. místo Junior Cup - TT Trhové Sviny
2 x 2. místo Junior Cup (DT Dubné, TT Tálín)
4. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie do 9. let)

Matyáš Staněk (8-9 let)

2 x 4. místo Junior Cup (DT Dubné, TT Trhové Sviny)
2 x 5. místo Junior Cup (DT Tálín, TT Zvůle)
6. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie do 9. let)

Robert Kostlán (8-9 let)

1. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie do 8. let)
5. místo Junior Cup - TT Trhové Sviny
2 x 6. místo Junior Cup (DT Dubné, TT Zvůle)

Jiří Uhlíř (8-9 let)

7. místo Junior Cup - TT Tálín
7. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie 9. let)

Michaela Hořejší (10-11 let)

2. místo Junior Cup - DT Tálín
2 x 4. místo Junior Cup (DT Dubné, AQ Malý Ratmírov)
7. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie 10-11 let)

Barbora Kostlánová (10-11 let)

4. místo Junior Cup - TT Trhové Sviny
5 x 5. místo Junior Cup (DT Dubné, DT Tálín, AQ Malý Ratmírov, TT Zvůle, TT Zliv)
8. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie 10-11 let)

Adéla Pechová (10-11 let)

7. místo Junior Cup - TT Zvůle
2 x 8. místo Junior Cup (DT Dubné, DT Tálín)
9. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie 10-11 let)

Michal Šimák (10-11 let)

2. místo Junior Cup - DT Tálín
4. místo Junior Cup - TT Trhové Sviny
6. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie 10-11 let)

Tomáš Macháček (6-7 let)

7. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie 10-11 let)
8. místo Junior Cup - TT Zliv

David Macek (benjamínek)

1. místo Triatlon - Bled (SLO)
1. místo Triatlon Tálín - Junior Cup
1. místo Triatlon Zvůle - Junior Cup
1. místo E.ON Velká cena Triatlon Tábor
1. místo Duatlon Dubné - Junior Cup
1. místo Aquatlon Tábor - Junior Cup
2. místo Aquatlon Ratmírov - Junior Cup
3. místo Triatlon - Roth (GER)

Petr Červenka (benjamínek)

3. místo E.ON Velká cena Triatlon Tábor
3. místo Triatlon Trhové Sviny - Junior Cup
3. místo Aquatlon Ratmírov - Junior Cup

Michaela Kincová (benjamínek)

3. místo Triatlon - Bled (SLO)
1. místo Triatlon Trhové Sviny - Junior Cup
1. místo Aquatlon Ratmírov - Junior Cup
1. místo E.ON Velká cena Triatlon Tábor
2. místo Duatlon Dubné - Junior Cup
2. místo Aquatlon Tábor - Junior Cup

Karolína Bednářová (benjamínek)

1. místo Aquatlon Ratmírov - Junior Cup
1. místo Triatlon Tálín - Junior Cup
2. místo Triatlon Trhové Sviny - Junior Cup
2. místo E.ON Velká cena Triatlon Tábor
2. místo Aquatlon Tábor - Junior Cup
3. místo Triatlon Zvůle

Jan Novák (mladší žák)

1. místo Triatlon Tálín - Junior Cup
2. místo Duatlon Dubné - Junior Cup
3. místo Triatlon Trhové Sviny - Junior Cup
3. místo Aquatlon Ratmírov - Junior Cup
3. místo E.ON Velká cena Triatlon Tábor

Tereza Kunclová (mladší žákyně)

2. místo Triatlon Jihlava - Český pohár
2. místo Aquatlon Ratmírov - Junior Cup
2. místo Triatlon Tálín - Junior Cup
2. místo Triatlon Jihlava - Český pohár


-------------------------------------------










Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...