Naši nejlepší závodníci v sezóně 2012


Družstvo - senioři
1. místo ve štafetě na MS v kvadriatlonu
1. místo v přeboru Jihočeského kraje družstev v triatlonu
3. místo Mistrovství ČR družstev v triatlonu

Michal Háša (1981, senioři kvadriatlon)

3. místo Světový pohár STEINBERG
2. místo Světový pohár - Týn nad Vltavou
1. místo TT Pilsenman 2012
4. místo Mistrovství Světa v kvadriatlonu 2012
4. místo Mistrovství Světa ve sprint-kvadriatlonu 2012
3. místo Jihočeský pohár v triatlonu - Tálín

Niki Kášková (1995, juniorská Evropská kategorie)

Reprezentantka ČR
Mystryně ČR v triatlonu 2012
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu družstev
Vítězství v Českém poháru v triatlonu 2012 (celkové hodnocení)
4x vítězství na Českém poháru 2012
Účastnice Evropského poháru 2012:
20. místo Holten (NL)
21. místo Wien (A)
32. místo Tábor (CZ)
Účastnice mezinárodního klání reprezentačních družstev (PL):
1. místo družstva, 3. místo celkově

Šimon Kuncl (1995, juniorská Evropská kategorie)

Reprezentant ČR 2012
2. místo Český pohár v triatlonu 2012 (celkové hodnocení)
2x 1. místo ČP, 1x 2. místo ČP
Druhý vicemistr České republiky 2012
Účastník Evropského poháru 2012:
17. místo Bled (SLO)
58. místo Holten (NL)
57. místo Wien (A)
Účastník mezinárodního klání reprezentačních družstev (PL)
2. místo Jihočeský pohár - Dubné

Lukáš Červenka (1995, juniorská Evropská kategorie)

Reprezentant ČR 2012
3. místo Český pohár v triatlonu 2012 (Celkové hodnocení)
1x 1. místo, 1x 2. místo
Účastník Evropského poháru 2012:
43. místo Holten (NL), 44. místo Tábor (CZ), 62. místo Wien (A)

Martin Korous (1974)

Člen vítězného družstva na MS ve sprintu - kvadriatlonu družstev
6. místo v druhé nejvyšší souteži v triatlonu v ČR (JČP)

Jan Hradecký (1985)

Absolutní vítěz druhé nejvyšší soutěže v triatlonu v ČR (JČP)
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu 2012
Člen vítězného družstva na MS ve sprintu - kvadriatlonu družstev
1. místo JČP triatlon sportovec pod Kletí, 3. místo JČP Podroužek, 1. místo JČP Tálín
1. místo JČP triatlon Zliv, 1. místo JČP triatlon Zátavský, 1. místo JČP triatlon Prachatice

Lukáš Zadražil (1997)

Reprezentant ČR 2012
2. místo Český pohár v triatlonu 2012
1x 1. místo ČP, 3x 2. místo ČP
Mistr ČR vtriatlonu 2012
2. místo Evropský pohár BLED (SLO)
2x 1. místo JČP

Tomáš Čulík (1995, juniorská Evropská kategorie)

Širší reprezentace ČR 2012
Mistr Jihočeského kraje
6. místo v Českém poháru v triatlonu 2012 (celkové hodnocení)
1x 2. místo Český pohár
2. místo JČP Tálín, 1. místo JČP Trhové Sviny

Martin Vítů (1995, juniorská Evropská kategorie)

Širší reprezentace ČR 2012
Druhý vicemistr Jihočeského kraje
7. místo v Českém poháru v triatlonu (celkové hodnocení)
3. místo JČP Tálín, 1. místo JČP Trhové Sviny, 3. místo JČP DT Dubné

Diana Třebická (1998)

Členka výběru talentované mládeže 2012
Účastnice reprezentačního závodu Olympijských nadějí (POL)
8. místo v Českém poháru 2012 (celkové hodnocení)
2x 3. místo JČP, 1x 1. místo JČP, 3. místo JČP Trhové Sviny

Barbora Macková (1997)

Členka sportovního centra mládeže SCM
1x 3. místo ČP, 1x 2. místo ČP
5. místo v Českém poháru v triatlonu 2012 (celkové hodnocení)

Tereza Kunclová (1998)

Členka výběru talentované mládeže 2012
9. místo v Českém poháru v triatlonu 2012 (celkové hodnocení)
3. místo JČP TT Trhové Sviny

Jan Větrovský (1996)

Člen sportovního centra mládeže SCM

Pavel Straka (1997)

Člen sportovního centra mládeže SCM
2. místo JČP TT Trhové Sviny

Ondřej Kozojed (do 5 let)

1. místo - JUNIOR CUP:
4x 1. místo, 3x 2. místo

Robert Kostlán (8-9 let)

1. místo - JUNIOR CUP
3x 1. místo, 2x 2. místo

Martin Kozojed (6-7 let)

4. místo - JUNIOR CUP

Matěj Kosobud (8-9 let)

5. místo - JUNIOR CUP

Barbora Kostlánová (12-13 let)

3. místo JUNIOR CUP:
1x 1. místo, 1x 2. místo, 2x 3. místo

Michal Macháček (10-11 let)

4. místo - JUNIOR CUP

Matyáš Staněk (10-11 let)

6. místo - JUNIOR CUP

Michal Šimák (10-11 let)

7. místo - JUNIOR CUP

Michaela Hořejší (10-11 let)

4. místo - JUNIOR CUP

David Macek (Benjamínci III)

2. místo - JUNIOR CUP 2012 (celkové pořadí)
Mistr Jihočeského kraje v aquatlonu
1. místo Roth (D)
2. místo Bled (SLO)
2x 1. místo JČP, 3x 2. místo JČP

Petr Červenka (Benjamínci III)

8. místo - JUNIOR CUP 2012 (celkové pořadí)
4. místo Junior Cup - TT Trhové Sviny
6. místo Junior Cup - TT Tábor (kategorie 10-11 let)

Zuzana Uhlířová (mladší žačky)

4. místo JUNIOR CUP 2012 (celkové pořadí)
2x 3. místo JČP, 1x 2. místo JČP

Michaela Kincová (benjamínci III)

5. místo - JUNIOR CUP 2012 (celkové pořadí)

Josef Míka (mladší žáci)

9. místo JUNIOR CUP 2012 (celkové pořadí)

Jan Burgstaller (mladší žáci)

5. místo JUNIOR CUP 2012 (celkové pořadí)
8. místo Roth (GER)
8. místo Bled (SLO)
3. místo JČP Trhové Sviny

Tereza Kostlánová (starší žačky)

3. místo - JUNIOR CUP 2012 (celkové pořadí)

David Šimák (starší žáci)

6. místo JUNIOR CUP (celkové pořadí)


-------------------------------------------










Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...

Táborská Velká cena E.ON je již za námi a tak již vzpomínáme hlavně ve fotografiích a článcích, kde se o této úspěšné akci píše. Fotogalerie zde Články přílohou.
2.8.2017 | více...