TOPlist



Naši nejlepší závodníci v sezóně 2013


Michal Háša (1981)

Reprezentant ČR v kvadriatlonu
Mistr Jihočeského kraje v duatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Světového poháru v kvadriatlonu 2013
1. místo (M23 - 39), 3. místo celkově - Mistrovství světa v kvadriatlonu (Týn nad Vltavou, CZE)
2. místo (M23 - 39), Mistrovství Evropy ve sprint Kvadriatlonu (SVK - Šamorín)
3. místo (M23 - 39), Mistrovství světa ve středním Kvadriatlonu 2013 - (Ratscher)
2. místo světový pohár Steinberg am See (GER), kvadriatlon
3. místo světový pohár Balatonudvari (HUN), kvadriatlon
2. místo JČP Putim
1. místo JČP Trhosvinecký triatlon
1. místo JČP Duatlon Dubné
1. místo v celorepublikovém canicrosovém poháru
2. místo v Jihočeské běžeckém poháru
Běžecké závody:
1. místa: Běh Tolerance, Vltavotýnský 1/4maraton, GP Kamenný Újezd, Běh starým městem, Běh obci Rataje, Večerní běh Kaplicí, Stíbrná stezka, Běh kolem Lužnice, Běh kolem Ameriky, Běh kolem Hejtmanu, Velešínský půlmaraton (krajský přeborník), Pintovka

Martin Novák (1989)

3. místo na MČR ve sprintriatlonu seniorů - elite
7. místo na Evropském poháru v triatlonu (Kazachstán - Koshetau)
7. místo na Evropský pohár v triatlonu (Kazachstán - Burabai)
6. místo v celkovém hodnocení Českého poháru seniorů
6. místo Český pohár Telč
7. místo MČR Lipno nad Vltavou
1. místo Jihočeský pohár TT Jindřichův Hradec 25.6.2013

Jan Hradecký (1983)

Vítěz Jihočeského poháru v triatlonu
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu
3. místo Mistrovství ČR
7. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v dlouhém triatlonu (M30/34)
5. místo Krušnoman LONG Distance Duatlon
5. místo Czechman Triatlon (1,9-90-21) - 1.6.2013
10. místo Pilman Triatlon (1,9-90-21) - Mistrovství ČR v polovičním Ironmanu - 24.8.2013
3. místo Klasik Duatlon (5-60-15) - Mistrovství ČR + MČR týmy v dlouhém duatlonu - 8.9.2013
1. místo Jihočeský pohár Zátavský triatlon, 25.5. 2013
1. místo Jihočeský pohár Jindřichohradecký triatlon 25.6.2013
1. místo Jihočeský pohár Tálín 6.7.2013
2. místo Jihočeský pohár Blatná 20.7.2013
2. místo Jihočeský pohár Podroužek - Mistrovství kraje 10.8.2013

Lukáš Červenka (1995)

Reprezentant ČR v triatlonu
ME triatlon - Alanya (TUR)
Člen sportovního centra mládeže ČR
Vicemistr České republiky v triatlonu
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu
4. místo v celkovém hodnocení ČP
7. místo Český pohár Mělník 13.7.2013
3. místo Český pohár Telč 20.7.2013
2. MČR Lipno nad Vltavou 18.8.2013
3. místo Český pohár Sokolov 31.8.2013
1. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013

Diana Třebická (1998)

Reprezentantka ČR v triatlonu
Reprezentantka jihočeského kraje
Mistryně Jihočeského kraje v DT a Aquatlonu
Členka reprezentačního družstva na Závodu Olympijských nadějí (2. místo - družstva)
1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru triatlonu 2013 - starší žačky
2. místo Olympiáda dětí a mládeže
2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru aquatlonu 2013 - starší žačky
2. místo Český pohár Brno 25.5.2013
1. místo Český pohár Račice 16.6.2013
1. místo Český pohár Mělník 13.7.2013
2. místo Český pohár Telč 20.7.2013
1. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
1. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

Lukáš Zadražil (1997)

Reprezentant ČR v triatlonu
ME triatlonu družstev - Holten (NED)
Člen sportovního centra mládeže
6. místo v celkovém hodnocení ČP
3. místo Český pohár Sokolov 31.8.2013
4. místo mezinárodní pohár v Bratislavě 18.5.2013
6. místo Český pohár Mělník 13.7.2013
4. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013
4. místo Český pohár v Aquatlonu Praha 6.4.
4. místo Český pohár v Aquatlonu Liberec 13.4.
4. místo Český pohár v Aquatlonu Jablonec nad Nisou 20.4.

Hana Kolářová

Akademická mistryně ČR 2013
12. místo světový pohár Xterra Zitava
3. místo Český pohár TT Račice 16.6.2013
6. místo celkové hodnocení ČP 2013 - ženy
4. místo Český pohár TT Telč 20.7.2013
10. místo Český pohár Brno 25.5.2013

Tomáš Plojhar (1998)

Reprezentant ČR v triatlonu
2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v aquatlonu
17. místo na závodě Olympijských nadějí
1. místo v závodě Českého poháru Brno 18.5.2013
1. místo v závodě Českého poháru Račice 16.6.2013
2. místo v závodě Českého poháru Mělník 13.7.2013
3. místo v závodě Českého poháru Lipno nad Vltavou 18.8.2013

Šimon Kuncl (1995)

Reprezentant ČR v triatlonu
Člen sportovního centra mládeže ČR
10. místo Český pohár Mělník 13.7.2013
8. místo Český pohár Telč 20.7.2013
6. místo Český pohár MČR Lipno 18.8.2013

Tereza Kunclová (1998)

1. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
4. místo Český pohár Brno 25.5.2013
7. místo Český pohár Račice 16.6.2013
4. místo Český pohár Mělník 13.7.2013
7. místo Český pohár Telč 20.7.2013
8. místo v závodě Českého poháru Lipno nad Vltavou

Martin Korous (1974)

Vicemistr Jihočeského kraje v duatlonu
3. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
7. místo Jihočeský pohár TT Tálín 6.7.2013
6. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013

Jakub Lemberka (1990)

6. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v dlouhém triatlonu (M18/24)
Vicemistr Jihočeského kraje v OH TT
1. místo Jihočeský pohár TT ZLIV 31.8.2013
5. místo Český pohár v dlouhém TT Pardubice 1.6.2013
5. místo Český pohár v dlouhém TT Žďár nad Sázavou 24.8.2013
3. místo Český pohár v dlouhém TT Příbram 8.9.2013

Petra Vachulková (1993)

Členka sportovního centra ČR kategorie K23
7. místo Českého poháru v triatlonu
12. místo Český pohár v TT Bratislava 18.5.2013
8. místo Český pohár v TT Račice 16.6.2013
5. místo Český pohár v TT Mělník 13.7.2013
6. místo Český pohár v TT Telč 20.7.2013

Martin Vítů (1995)

Člen sportovního centra mládeže ČR
Vicemistr Jihočeského kraje v duatlonu
12. místo Český pohár Mělník 13.7.2013
9. místo Český pohár Telč 20.7.2013
8. místo Český pohár MČR Lipno 18.8.2013
3. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
3. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
1. místo Český pohár v Aquatlonu České Budějovice 10.3.2013
14. místo Český pohár v Aquatlonu Praha 6.4.

Barbora Macková (1997)

Reprezentantka Jihočeského kraje
Mistryně jihočeského kraje v triatlonu
Členka sportovního centra mládeže ČR
2. místo Olympiáda dětí a mládeže
4. místo Český pohár v aquatlonu - celkově
7. místo Český pohár v triatlonu - celkově
3. místo Český pohár Bratislava 18.5.2013
3. místo Český pohár Brno 25.5.2013
5. místo Český pohár Račice 16.6.2013
4. místo Český pohár Mělník 13.7.2013
7. místo Český pohár Telč 20.7.2013
1. místo jihočeský pohár v TT Netolice 10.8.2013
1. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
3. místo Český pohár v zimním triatlonu Vimperk 17.2.2013
4. místo Český pohár v Aquatlonu Praha 6.4.
2. místo Český pohár v Aquatlonu Jablonec nad Nisou 20.4.2013
3. místo Český pohár v Aquatlonu Rychnov nad Kněžnou 5.5.2013

Niki Kášková (1995)

Reprezentantka ČR v triatlonu
Členka sportovního centra ČR
Vítězka Českého poháru v Aquatlonu
4. místo mezinárodní Český pohár Bratislava 18.5.2013
1. místo Český pohár Račice 16.6.2013
3. místo Český pohár v Aquatlonu Praha 6.4.
1. místo Český pohár v Aquatlonu Liberec 13.4.
1. místo Český pohár v Aquatlonu Jablonec nad Nisou 20.4.

Veronika Šmejkalová (1995)

3. Český pohár Mělník 13.7.2013
3. Český pohár Telč 20.7.2013>

Eva Hašková (1973)

2. místo Český pohár Brno 25.5.2013
2. místo Český pohár Račice 16.6.2013
2. místo Český pohár Lipno nad Vltavou 18.8.2013

Tomáš Čulík (1995)

6. místo Český pohár Račice 16.6.2013
11. místo Český pohár Mělník 13.7.2013
10. místo Český pohár MČR Lipno 18.8.2013

Petra Vachulková

12. místo Český pohár Bratislava 18.5.2013
8. místo Český pohár Račice 16.6.2013
5. místo Český pohár Mělník 13.7.2013
6. místo Český pohár Telč 20.7.2013

Martin Kozojed (2004)

Mistr Jihočeského kraje v aquatlonu
Vicemistr Jihočeského kraje v triatlonu
3. místo na mistrovství kraje v duatlonu - Dubné 21.4.2013
1. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
1. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
1. místo Jihočeský pohár TT Tálín 6.7.2013
1. místo Jihočeský pohár Zvůle 21.7.2013
1. místo Jihočeský pohár AQU. Tábor 21.9.2013

Nikola Korousová (2006)

Mistryně Jihočeského kraje v duatlonu, triatlonu i aquatlonu
1. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
1. místo Jihočeský pohár Dubné 21.4.2013
1. místo Jihočeský pohár Tálín 6.7.2013
1. místo Jihočeský pohár Netolice 10.8.2013
1. místo Jihočeský pohár Zliv 31.8.2013
1. místo Jihočeský pohár Tábor 21.9.2013

Jan Zadražil (2007)

6. místo Tálín 6.7.2013
7. místo Jihočeský pohár Zvůle 21.7.2013

Ondřej Kozojed

Mistr Jihočeského kraje v aquatlonu
Vicemistr Jihočeského kraje v triatlonu
1. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
3. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
2. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
1. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
1. místo Jihočeský pohár TT Tálín 6.7.2013
1. místo Jihočeský pohár TT Zvůle 21.7.2013
2. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013
1. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

David Korous (2004)

Mistr Jihočeského kraje v duatlonu
Vicemistr Jihočeského kraje v aquatlonu
2. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
1. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
2. místo Jihočeský pohár TT Tálín 6.7.2013
1. místo Jihočeský pohár Zvůle 21.7.2013
2. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

Jakub Homola (2005)

7. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
5. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
6. místo Jihočeský pohár AQU. Jindřichův Hradec
5. místo Jihočeský pohár TT Tálín 6.7.2013
6. místo Jihočeský pohár TT Zvůle 21.7.2013
6. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013

Natálie Stuchlíková (2005)

Vicemistryně Jihočeského kraje v triatlonu
2. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
2. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
3. místo Jihočeský pohár TT Tálín 6.7.2013
2. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013
1. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
5. místo Jihočeský pohár AQU. Tábor 21.9.2013

Denisa Červenková (2004)

1. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013
3. místo - mistrovství kraje v aquatlonu
10. místo celkově - Jihočeský pohár 2013

Nikola Červenková (2004)

2. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

Kateřina Červenková (2004)

11. místo celkově - Jihočský pohár 2013

Zuzana Uhlířová (1999)

2. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
2. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
1. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
2. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
2. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

Tereza Kostlánová (1998)

Mistryně jihočeského kraje v triatlonu
3. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
3. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
3. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
2. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
2. místo TT Zvůle 21.7.2013
1. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013
3. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
3. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

Jan Burgstaller (1999)

2. místo na mistrovství Jihočeského kraje v duatlonu
8. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
19. místo Český pohár v Aquatlonu Praha 6.4.2013
6. místo Český pohár v Aquatlonu Liberec 13.4.2013

Michal Macháček (2002)

Mistr Jihočeského kraje v triatlonu
3. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
2. místo na mistrovství kraje v duatlonu
2. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
3. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
3. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
3. místo Jihočeský pohár TT Tálín 6.7.2013
3. místo Jihočeský pohár TT Zvůle 21.7.2013
1. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013

Michala Kincová (2003)

3. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
1. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
1. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
2. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

David Macek (2002)

3. místo - mistrovství kraje v aquatlonu
4. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
2. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
4. místo Jihočeský pohár TT Zvůle 21.7.2013
1. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
2. místo Jihočeský pohár AQU Tábor

Barbora Kostlánová (2000)

Vicemistryně Jihočeského kraje v duatlonu a triatlonu
4. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
3. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
3. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
3. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
2. místo Jihočeský pohár TT Zvůle 21.7.2013
2. místo Jihočeský pohár Netolice 10.8.2013
3. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
4. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

Michala Hořejší (2001)

5. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
5. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
4. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
5. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

Petr Červenka (2002)

5. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
4. místo Jihočeský pohár DT Dubné 21.4.2013
4. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
4. místo Jihočeský pohár Netolice 10.8.2013
7. místo Jihočeský pohár AQU. Tábor

Josef Míka (2000)

5. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
2. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
4. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013
3. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
3. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

Tomáš Macháček (2000)

8. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
4. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
7. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
7. místo Jihočeský pohár TT Tálín 6.7.2013
8. místo Jihočeský pohár TT Zvůle 21.7.2013
9. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013
4. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013

Jiří Stuchlík (2001)

10. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
8. místo Jihočeský pohár TT Tálín 6.7.2013
6. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013
6. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
5. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013
10. místo Český pohár v Aquatlonu České Budějovice 10.3.2013
11. místo Český pohár v Aquatlonu Praha 6.4.2013

Robert Kostlán (2003)

9. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
5. místo DT Dubné 21.4.2013
6. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
7. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
6. místo Jihočeský pohár TT Zvůle 21.7.2013
7. místo Jihočeský pohár TT Netolice 10.8.2013
7. místo Jihočeský pohár TT Zliv 31.8.2013
8. místo Jihočeský pohár AQU Tábor 21.9.2013

Jiří Uhlíř (2002)

11. místo celkově - Jihočeský pohár 2013
9. místo Jihočeský pohár DT Tálín 11.5.2013
10. místo Jihočeský pohár AQU Jindřichův Hradec
9. místo TT Zliv 31.8.2013

Týmové soutěže:

2. místo v celkovém pořadí týmů - Český pohár v triatlonu 2013
3. místo mezi týmy na MČR v dlouhém Duatlonu
Mistři Jihočeského kraje v triatlonu týmů - muži
Mistři Jihočeského kraje v triatlonu týmů - ženy
Mistři Jihočeského kraje v triatlonu týmů - junioři/dorost
Mistři Jihočeského kraje v triatlonu týmů - žáci

Zajímavost:

Nejmladším aktivním závodníkem klubu je:
Martin Hotový (2011 - 2 roky)
2. místo Aquatlon , Vicemistr Jihočeského kraje v aquatlonu
5. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v aquatlonu
Nejstarším aktivním závodníkem klubu je:
Schneider Karel (1932 - 81 let)
Nestor triatlonu v ČR.
Stále aktivní závodník a ambasador myšlenky - sportovat se dá v každém věku.

Sportovec okresu Tábor:

1. místo Niki Kášková - sportovec okresu za rok 2012
4. místo Háša Michal - sportovec okresu za rok 2012
5. místo Hradecký Jan - sportovec okresu za rok 2012

Sportovec Jihočeského kraje 2013 (aktuálně probíhá):

Nominace:
Novák Martin (triatlon)
Háša Michal (kvadriatlon)
Třebická Diana (triatlon)


-------------------------------------------










Evropský pohár Weert 1,5-40-10 (Nizozemsko) a Lukáš Červenka Z vody vylézal mezi prvními a v v čelní skupině dokončil i cyklistiku. Bohužel v běžecké části se nezadařilo. Čas přes 40 minut a celkové 45. místo. Výsledky zde
12.6.2017 | více...

Zuzka Uhlířová ovládla kategorii Z1 v Trhových Svinech. Závod byl součástí Jihočeského poháru, který se stěhuje již tuto sobotu do Malého Ratmírova.
12.6.2017 | více...