Naši nejlepší závodníci v sezóně 2014


Michal Háša (1981)

Reprezentant ČR v kvadriatlonu
3. MÍSTO CELKOVĚ V HODNOCENÍ SVĚTOVÉHO POHÁRU kvadriatlonu
3. místo Světový pohár Balatonudvari /HUN/
3. místo Mistrovství Evropy a Světový pohár Týn nad Vltavou
1. místo Světový pohár Šamorín /SVK/
7. místo Mistrovství světa a světový pohár Berlín /GER/

Martin Novák (1989)

Reprezentant ČR v triatlonu
Účastník Mistrovství Evropy v triatlonu - Kitzbühel /A/
17. místo Evropský pohár Bratislava /SVK/
1. místo Jihočeský pohár Jindřichův Hradec
Zranění - 2/2 sezóny

Lukáš Červenka (1995)

Reprezentant ČR v triatlonu
Účastník Mistrovství Evropy v triatlonu - Kitzbühel /A/
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu
3. místo Český pohár Telč
3. místo Český pohár Tábor
7. místo Český pohár Mělník
31. místo Evropský pohár Brno /CZE/
14. místo Evropský pohár Tizjauvaros /HUN/, semifinal
1. místo Jihočeský pohár Zliv

Diana Třebická (1998)

Reprezentantka ČR v triatlonu
Členka sportovního centra mládeže ČR
Členka reprezentačního družstva na Závodu Olympijských nadějí (2. místo - družstva)
4. místo Český pohár Telč
5. místo Český pohár Tábor
4. místo Jablonec nad Nisou
12. místo reprezentační Závod Olympijských Nadějí Karlovy Vary
3. místo Jihočeský pohár Zliv

Jan Hradecký (1983)

Mistr Jihočeského kraje v triatlonu
4. místo v celkovém pořadí Českého poháru v dlouhém triatlonu
1. místo Jihočeský pohár Putim
1. místo Jihočeský pohár Jindřichův Hradec
1. místo Jihočeský pohár Holubov
1. místo Jihočeský pohár Zliv

Lukáš Zadražil (1997)

Reprezentant ČR v triatlonu
28. místo Evropský pohár Brno /CZE/
7. místo - Český pohár Račice
Kvalifikace na Olympiádu mládeže Weert /NED/
2/2 sezóny zranění

Hana Kolářová

Zranění - celá sezóna 2014

Tomáš Plojhar (1998)

Reprezentant ČR v triatlonu
Člen sportovního centra mládeže ČR
1. místo Český pohár Račice
3. místo Český pohár Opava
3. místo Český pohár Tábor
5. místo České pohár Sokolov
9. místo Závody Olympijských nadějí Karlovy Vary
37. místo Evropský pohár Brno /CZE/
Kvalifikace na Olympiádu mládeže Weert /NED/

Tereza Kunclová (1998)

Členka sportovního centra mládeže ČR
8. místo Český pohár Brno
8. místo Český pohár Račice
8. místo Český pohár Tábor
14. místo reprezentační Závod Olympijských Nadějí Karlovy Vary

Jakub Lemberka (1990)

Zranění - celá sezóna 2014

Petra Vachulková (1993)

3. místo Český pohár Karlovy Vary
9.místo Český pohár Tábor

Michal Macháček (2002)

Vítěz Jihočeského poháru
Mistr Jihočeského kraje v duatlonu
Druhý vicemistr JK v Aquatlonu
4. místo Český pohár Brno
6. místo Český pohár Račice
4. místo Český pohár Opava
5. místo Český pohár Telč
7. místo Český pohár Mělník
4. místo Český pohár Tábor
4. místo Český pohár Jablonec nad Nisou
9. místo Český pohár Karlovy Vary
1. místo Jihočeský pohár Dubné
3. místo Jihočeský pohár Ratmírov
3. místo Jihočeský pohár Tábor
1. místo Jihočeský pohár Tálín DT
3. místo Jihočeský pohár Tálín
4. místo Jihočeský pohár Zliv
1. místo Jihočeský pohár Zvůle

Tomáš Macháček (2000)

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
8. místo Český pohár Račice
4. místo Český pohár Opava
11. místo Český pohár Telč
11. místo Český pohár Mělník
12. místo Český pohár Tábor
6. místo Český pohár Jablonec Nad Nisou
20. místo reprezentační Závod Olympijských Nadějí Karlovy Vary
2. místo Jihočeský pohár Dubné
3. místo Jihočeský pohár Tábor
3. místo Jihočeský pohár Tálín DT
2. místo Jihočeský pohár Zvůle

Barbora Macková (1997)

Reprezentantka Jihočeského kraje
Členka sportovního centra mládeže ČR
4. místo mezinárodní závod Bratislava /SVK/
2. místo Jihočeský pohár Zliv
6. místo Český pohár Brno
5. místo Český pohár Mělník
7. místo Český pohár Tábor
13. místo reprezentační Závod Olympijských Nadějí Karlovy Vary

David Macek (2002)

Vicemistr Jihočeského kraje v duatlonu
5. místo mezinárodní závod Bratislava /SVK/
3. místo Český pohár Račice
8. místo Český pohár Jablonec nad Nisou
2. místo Jihočeský pohár Dubné
2. místo Jihočeský pohár Tálín
3. místo Jihočeský pohár Zliv

Petr Červenka (2002)

Vicemistr Jihočeského kraje v triatlonu
4. místo Český pohár Račice
7. místo Český pohár Telč
7. místo Český pohár Tábor
4. místo Jihočeský pohár Dubné
4. místo Jihočeský pohár Ratmírov
4. místo Jihočeský pohár Tábor
3. místo Jihočeský pohár DT Tálín
1. místo Jihočeský pohár TT Tálín
2. místo Jihočeský pohár Zliv
4. místo Jihočeský pohár Zvůle

Zuzana Uhlířová (1999)

Druhá vicemistryně Jihočeského kraje v duatlonu
12. místo Český pohár Telč
10. místo Český pohár Tábor
3. místo Jihočeský pohár Dubné
2. místo Jihočeský pohár Aquatlon Tábor
4. místo Jihočeský pohár TT Tálín
4. místo Jihočeský pohár TT Zliv

Jan Kříž (2007)

Druhý vicemistr JK 2014 v Duatlonu
3. místo Jihočeský pohár Dubné

Jakub Homola (2005)

Vicemistr JK v Aquatlonu
3. v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
4. místo Jihočeský pohár Dubné
3. místo Jihočeský pohár Ratmírov
2. místo Jihočeský pohár Aquatlon Tábor
1. místo Jihočeský pohár DT Tálín
4. místo Jihočeský pohár TT Zliv
2 . místo Jihočeský pohár TT Zvůle

Jan Žirovnický (2005)

4. v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
Druhý vicemistr JK v duatlonu
3. místo Jihočeský pohár Dubné
3. místo Jihočeský pohár v Aquatlonu Tábor
1. místo Jihočeský pohár DT Tálín
3. místo Jihočeský pohár Zvůle

Martin Kozojed (2004)

2 .místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
4. místo Jihočeský pohár Dubné
1. místo Jihočeský pohár v Aquatlonu Tábor
1. místo Jihočeský pohár DT Tálín
3. místo Jihočeský pohár TT Tálín
5. místo Jihočeský pohár Zliv

Martin Hotový - junior (2011)

Vicemistr JK v Aquatlonu
2. místo Jihočeský pohár Aquatlon Tábor

Filip Zajíček (2011)

Druhý vicemistr JK v Aquatlonu

Sofia Dimitrová (2005)

3. místo Jihočeský pohár TT Tálín

Nikola Korousová (2006)

2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru 2014
2. místo Jihočeský pohár Aquatlon Tábor
1. místo Jihočeský pohár TT Tálín

Jan Zadražil (2007)

4. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
4. místo Jihočeský pohár Aquatlon Tábor
5. místo Jihočeský pohár Zliv
6. místo Jihočeský pohár DT Tálín
7. místo Jihočeský pohár TT Tálín

Ondřej Kozojed (2007)

Vítěz Jihočeského poháru 2014
Mistr Jihočeského Kraje Aquatlon, Duatlon, Triatlon 2014
1. místo Jihočeský pohár Dubné
1. místo Jihočeský pohár Ratmírov
1. místo Jihočeský pohár Tábor
1. místo Jihočeský pohár Tálín
1. místo Jihočeský pohár Tálín TT
1. místo Jihočeský pohár Zliv
1. místo Jihočeský pohár Zvůle

David Korous (2004)

1. místo Jihočeský pohár TT Tálín
Nemoc 2/2 sezóny

Matěj Homola (2007)

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
3. místo Jihočeský pohár Aquatlon Tábor
4. místo Jihočeský pohár Ratmírov
4. místo Jihočeský pohár DT Tálín
4. místo Jihočeský pohár TT Tálín

Natálie Stuchlíková (2005)

1. místo Jihočeský pohár v Aquatlonu Tábor

Robert Kostlán (2003)

5. místo Jihočeský pohár Dubné
3. místo Jihočeský pohár DT Tálín
4. místo Jihočeský pohár Zvůle
5. místo Jihočeský pohár TT Tálín
6. místo Jihočeský pohár Zliv

Tereza Kostlánová (1998)

3. místo Jihočeský pohár Zvůle

Michaela Kincová (2002)

Mistryně Jihočeského kraje v triatlonu
1. místo Jihočeský pohár Zliv
3. místo Jihočeský pohár Tálín
4. místo Jihočeský pohár Dubné
4. místo Jihočeský pohár Ratmírov

Veronika Blechová (2003)

2. místo Jihočeský pohár Tálín
4. místo Jihočeský pohár Zliv
4. místo Jihočeský pohár Zvůle

Barbora Kostlánová (2000)

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
Vicemistryně JK v duatlonu, druhá v triatlonu
9. místo Český pohár Tábor
2. místo Jihočeský pohár Dubné
1. místo Jihočeský pohár v Aquatlonu Tábor
2. místo Jihočeský pohár DT Tálín
3. místo Jihočeský pohár TT Tálín
3. místo Jihočeský pohár TT Zliv
3. místo Jihočeský pohár TT Zvůle

Josef Míka (2000)

4. místo Jihočeský pohár Tálín
5. místo Jihočeský pohár Zvůle

Jiří Stuchlík (2001)

2. místo Jihočeský pohár Tábor
4. místo Jihočeský pohár Tálín

Tomáš Černohorský

1. místo Jihočeský pohár Prachatice
1. místo Jihočeský pohár Trhové Sviny
4. místo Jihočeský pohár Malý Ratmírov


-------------------------------------------










Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...