Našši nejlepšší závodníci v sezóně 2015


Michal HṚa (1981)

3. místo šštafety Peršnštejn - SP v kvadriatlonu
2. místo šštafety Týn nad Vltavou - SP v kvadriatlonu
1. místo šštafety ŠŠamorín - MS a SP v kvadriatlonu
2. místo ZUBR cup
1. místo štafety, Veselské pískovny - vodácký triatlon
1. místo Lužžnice cup
Krajský přeborník ve vodním slalomu K1 1. místo, C1 3. místo, C2 1. místo
Vodní sjezd K1 1. místo
1. místo na 10 000 m a 1. místo v kanoistickém maratonu - rychlostní kanoistiky

Jan Hradecký (1983)

1. místo –Kruššnoman (střední triatlon)
1. místo –Hamrman (střední triatlon)
4. místo Český pohár v dlouhém triatlonu Zlín
5. místo Ironman 70.3. St.Polten (kvalifikace na mistrovství světa)
97. místo Mistrovství světa Zell am See ve středním triatlonu (Ironman)
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru seniorů
Vicemistr Jihočeského kraje v olympijském triatlonu

TomṚ Plojhar (1998)

Reprezentant ČR v triatlonu
Člen sportovního střediska SCM ČTA
Mistr ČR v triatlonu i aquatlonu 2015
1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu
1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v aquatlonu
3x vítězství v závodě Českého poháru v triatlonu
50. místo Mistrovství Evropy v TT
23. místo Evropský pohár juniorů Tábor
13. místo - Mistrovství Evropy v triatlonu družžstev

Lukᚹ Červenka (1995)

Člen sportovního centra mládežže SCM ČTA
33. místo – Evropský pohár Karlovy Vary
43. místo – Evropský pohár EP Quarteira
20. místo v celkovém hodnocení Českého poháru
(chyběl mu 1 závod do plného počtu závodů)

Martin Korous (1974)

1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu
2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v aquatlonu
Vicemistr ČR v triatlonu 2015
2x vítězství v závodě Českého poháru v triatlonu
3x 2. místo v závodě Českého poháru v triatlonu

Martin Hotový (1979)

49. místo na Mistrovství Evropy ve středním triatlonu (Ironman)
Druhý vicemistr JK v duatlonu 2015

Diana Třebická (1998)

Reprezentantka ČR v triatlonu
Členka republikového sportovního centra mládežže (SCM) v triatlonu
3. místo na Olympiádě dětí a mládežže
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu
9. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v aquatlonu
Zranění – tj. bez účasti ČP

Tereza Kunclová (1998)

Členka republikového sportovního centra mládežže (SCM) v triatlonu
8. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v aquatlonu

Jakub Lemberka (1990)

9. místo na ČP Czechman v triatlonu
12. místo celkově na přeboru Polska v dlouhém triatlonu
2. místo – dlouhý triatlon (přebor Polska 2015)

Tomᚹ Černohorský (1997)

Člen sportovního střediska SCM ČTA
1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
11. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu

Michal Macháček (2002)

Člen sportovního střediska mládežže SpS ČTA
1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015
Mistr Jihočeského Kraje v Aquatlonu a duatlonu
Druhý vicemistr Jihočeského kraje v triatlonu
5. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu
2. místo na Velké ceně E.ON Tábor 2015
3. místo v Českém poháru Opava

TomṚ Macháček (2000)

Člen sportovního střediska mládežže SpS ČTA
11. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu

David Macek (2002)

Člen sportovního střediska mládeže SpS ČTA
Mistr Jihočeského kraje v triatlonu
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015
22. místo v celkovém hodnocení Českého poháru
Zranění

Petr Červenka (2002)

Člen sportovního střediska mládeže SpS ČTA
Vicemistr Jihočeského kraje v triatlonu
Druhý vicemistr Jihočeského kraje v duatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015
11. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v Aquatlonu
18. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu

Jan Žirovnický (2005)

Druhý vicemistr Jihočeského kraje v triatlonu
4. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015
1x 2. místo v závodech Junior Cupu 2015
3x 3. místo v závodech Junior Cupu 2015 2x 9. místo v Českém poháru v Aquatlonu

Martin Kozojed (2004)

Mistr Jihočeského kraje v triatlonu
Vicemistr Jihočeského kraje v Aquatlonu
5x 1. místo v závodech Junior Cupu 2015
2x 2. místo Český pohár v Aquatlonu
3x 1. místo Český pohár v triatlonu

Martin Hotový (jr.) (2011)

Mistr Jihočeského kraje v Aquatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015

Kateřina Dvořákovហ(2007)

Mistryně Jihočeského Kraje v duatlonu
Vicemistryně Jihočeského Kraje v aquatlonu
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015
3x 1.místo v závodech Junior Cupu 2015
3x 2.místo v závodech Junior Cupu 2015
3. místo v Českém poháru v triatlonu Tábor

Nikola Korousová (2006)

Mistryně Jihočeského kraje v triatlonu
Mistryně Jihočeského kraje v aquatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015
1. místo v Českém poháru Aquatlonu České Budějovice
2. místo v Českém poháru Aquatlonu Praha
1. místo v Českém poháru v triatlonu Karlovy Vary

Jan ŽDvořák (2005)

5. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015
3x 3.místo v závodech Junior Cupu 2015
5. místo Český pohár ČB v aquatlonu

Ondřej Kozojed (2007)

Mistr Jihočeského kraje v duatlonu, triatlonu i aquatlonu
1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015
8x 1.místo v závodech Junior Cupu 2015
2x 1. místo Český pohár v Aquatlonu
4x 1. místo Český pohár v triatlonu

Jakub Lhoták (2009)

11. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015

Václav Šoula (2009)

1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015

David Korous (2004)

Druhý vicemistr Jihočeského kraje v aquatlonu
2. místo v Českém poháru triatlonu Karlovy Vary
8. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015

Natálie Stuchlíková (2005)

Druhá vicemistryně Jihočeského kraje v triatlonu
4. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015

Robert Kostlán (2003)

7. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015

Barbora Kostlánová (2000)

Vicemistryně Jihočeského kraje v Aquatlonu
5. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015

Denisa Stuchlíková (2010)

Mistryně Jihočeského kraje v Aquatlonu

Denisa Červenková (2004)

1. místo v Českém poháru Aquatlonu Praha
2. místo v Českém poháru v triatlonu Karlovy Vary
2. místo v Českém poháru v triatlonu Račice

Kateřina Červenková (2004)

Mistryně Jihočeského Kraje v Aquatlonu
1. místo v Českém poháru v triatlonu Račice
2. místo v Českém poháru Aquatlonu Praha

Jiří Stuchlík (2001)

8. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru JUNIOR CUP

Tereza Kostlánová (1998)

4. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v duatlonu

Michaela Kincová (2002)

6. místo v celkovém hodnocení Jihočeského JUNIOR CUPU 2015

Zuzana Uhlířová (1999)

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v duatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v triatlonu

Barbora Macková (1997)

1. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru v duatlonu


-------------------------------------------------------










Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...

Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...