Našše nejlepšší výsledky v sezóně 2016

Nejúsp칚nějšší sportovní oddíl v individuálních sportech při vyhlᚹení sportovců okresu Tábor za rok 2015:
3 výkonnostní sportovci v celkovém TOP 5 (2., 3. a 5. místo)


Základní výsledky v nejvyšššších sout쾞ích a mistrovstvích ME, ČR, MČR

4. nejlepšší tým celé ČR v TRIATLONU za rok 2016
(Český pohár 2016)
3. místo Lukᚹ Červenka - MČR kategorie elite ČR ve sprintriatlonu (ELITE)
3. místo Jakub Lemberka - Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu (kategorie)
3. místo Martin Korous v celkovém hodnocení Českého poháru (kategorie)
2 .místo Kateřina Červenková v celkovém hodnocení Českého poháru (kategorie)
3. místo Denisa Červenková v celkovém hodnocení Českého poháru (kategorie)
2. místo Josef Vítů - MČR ve středním triatlonu (závod CZECHMAN)
1. místo Martin Korous, MČR - triatlon
1. místo Ondřej Kozojed, MČR –- duatlon
1. místo Ondřej Kozojed, MČR - –triatlon
1. místo Robert Kostlán, MČR - –duatlon
2. místo Martin Korous, MČR - sprinttriatlon
2. místo Kateřina Dvořáková, MČR –- duatlon
2. místo Kateřina Dvořáková, MČR –- triatlon
2. místo Kateřina Červenková, MČR - triatlon
2. místo Michal Macháček, MČR –- duatlon
3. místo Denisa Červenková, MČR –- triatlon
3. místo Žženy na přeboru týmů JP
3. místo mužžů na přeboru týmů JP


Výsledky v jednotlivých závodech – uvedeny pouze 1. a 2. nejvyšššší sout쾞 ČR

ČP – Český pohár (nejvyšššší sout쾞 ČR)
KP – Krajský pohár (druhá nejvyšššší sout쾞 ČR)


Lukáš Červenka (1995)

druhý vicemistr ČR ve sprinttriatlonu
Reprezentant ČR - EP Karlovy Vary
8. místo ČP Lipno nad Vltavou
9. místo ČP Brno - MČR OH TT

Jakub Lemberka (1990)

2. místo ME v dlouhém triatlonu
4. místo ČP duatlon - Příbram
2. místo přebor Jihočeského kraje

Ondřej Kozojed (2007)

Mistr ČR v duatlonu a triatlonu
Mistr Jihočeského kraje
1. místo ČP Tábor triatlon
1. místo ČP duatlon Příbram
1. místo ČP triatlon Příbram
5x 1. místo v závodech krajského poháru

Kateřina Dvořáková (2007)

Vicemistryně ČR v triatlonu
Vicemistryně ČR v duatlonu
2. místo ČP Tábor triatlon
2. místo v celkovém hodnocení KP 2016
5x 2. místo v závodech krajského poháru

Martin Korous (1974)

Mistr ČR v olympijském triatlonu
Vicemistr ČR ve sprinttriatlonu
3. místo v celkovém hodnocení ČP 2016
1. místo ČP triatlon Příbram
1. místo ČP triatlon Lipno nad Vltavou
2. místo ČP triatlon Tábor
3. místo ČP duatlon Příbram

Robert Kostlán (2003)

Mistr ČR v duatlonu
Vítěz Jihočeského poháru 2016
5x 1. místo v závodech KP 2016
2. místo ČP triatlon Karlovy Vary
2. místo duatlon Příbram
6. místo MČR triatlon
7. místo ČP triatlon Tábor

Martin Kozojed (2004)

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru 2016
4x 2. místo na závodech KP 2016
1. místo duatlon Příbram
3. místo ČP triatlon Tábor
4. místo ČP triatlon Plzeň
9. místo MČR triatlon
9. místo ČP triatlon Příbram

Kateřina Červenková (2004)

Vicemistryně ČR v triatlonu 2016
1x 2. místo na závodech KP 2016
2. místo ČP triatlon Příbram
5. místo ČP triatlon Tábor

Denisa Červenková (2004)

druhá vicemistryně ČR v triatlonu 2016
1x 1. místo na závodech KP 2016
5. místo ČP triatlon Příbram
7. místo ČP triatlon Tábor

David Korous (2004)

3. místo duatlon Příbram
5. místo MČR duatlon
5. místo ČP triatlon Karlovy Vary
11. místo MČR triatlon
3. místo KP Tábor

Jiří Stuchlík (2001)

4. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
6. místo MČR duatlon
12. místo ČP triatlon Tábor

Jan Dvořák (2005)

1. místo v závodě KP Tálín
3. místo v závodech KP České Budějovice

Adéla Šimáková (2008)

3. místo v celkovém hodnocení KP
2. místo KP Tábor

Vojtěch Vacek ()

2. místo ČP duatlon Příbram
6. místo MČR duatlon

Václav Šoula (2009)

2. místo Jihočeský pohár v Tálíně
3x 3. místo v Krajském poháru

Karel Hotový jr. (2008)

Vicemistr Jihočeského kraje v triatlonu
1. místo KP Tábor

Jan Žirovnický (2005)

3. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru
2x 2. místo v závodecvh KP
5. místo MČR triatlon
4. místo ČP triatlon Tábor
6. místo ČP triatlon Příbram

Nikola Korousová (2006)

2x 3. místo v závodech KP 2016
5. místo MČR triatlon
4. místo ČP triatlon Tábor

Hana Kolářová ()

7. místo ČP triatlon Karlovy Vary

Natálie Stuchlíková (2005)

2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru 2016
1x 1. místo v KP Tábor
1x 2. místo v KP Tálín
5. místo ČP triatlon Tábor
6. místo MČR triatlon

Jan Zadražil (2007)

6. místo v celkovém hodnocení KP 2016
6. místo ČP triatlon Tábor

Jakub Homola (2005)

4. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru 2016
1x 2. místo v závodech KP
2x 3. místo v závodech KP
5. místo ČP triatlon Tábor

Matěj Homola (2007)

8. místo v celkovém hodnocení KP 2016

Michal Macháček (2002)

Vicemistr ČR v duatlonu 2016
2. místo v celkovém hodnocení Jihočeského poháru 2016
3x 2. místo v závodech KP 2016
2x 1. místo v závodech KP 2016
1x 3. místo v závodech KP 2016
8. místo ČP triatlon Plzeň
9. místo ČP triatlon Příbram
11. místo ČP triatlon Tábor
12. místo ČP triatlon Karlovy Vary

David Macek (2002)

6. místo ČP triatlon Karlovy Vary
9. místo ČP triatlon Tábor

Tomáš Macháček (2000)

8. místo ČP triatlon Tábor


-------------------------------------------------------










Již je k dispozici záznam našeho závodu pořízený Českou Televizí z kanálu ČT SPORT zde
8.8.2017 | více...

Táborská Velká cena E.ON je již za námi a tak již vzpomínáme hlavně ve fotografiích a článcích, kde se o této úspěšné akci píše. Fotogalerie zde Články přílohou.
2.8.2017 | více...