Našše nejlepšší výsledky v sezóně 2017


Týmové soutěže 2017

Vítězství v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu a aquatlonu.
Na MČR teamů 1. místo v aquatlonu a duatlonu, 2. místo v triatlonu

Nejlepší tým ČR za rok 2017


Jakub Lemberka (1990)

3. místo v celkovém hodnocení ČP v dlouhém triatlonu
Účastník IM Itálie - Ironman série

Lukáš Červenka (1995)

7. místo Mistrovství Evropy v Aquatlonu - Bratislava /K23/
18. místo Mistrovství Evropy v Aquatlonu - Bratislava /KElite/
19. místo Světový Pohár Agadir
44. místo Mistrovství Evropy K23 Velence /HUN/
44. místo Evropský Pohár Weert

Martin Kozojed (2004)

Za celou szónu poražen pouze jednou
Vítěz MČR v triatlonu, aquatlonu a duatlonu.
Vítěz ČP v triatlonu i aquatlonu. Vítěz JP v triatlonu
Vítěz MJK v aquatlonu, duatlonu i triatlonu.
Opravdový unikát

1. místo Žamberský triatlon
1. místo Klasik Duatlon
1. místo City Triatlon Karlovy Vary - Týmy
1. místo City Triatlon Karlovy Vary - Žactvo
1. místo Český Pohár Velká cena E.ON Tábor
1. místo Pražský triatlon - Praha
1. místo Triatlon Příbram
1. místo Czechman Kids Triatlon
1. místo finále poháru AŠSK ČR v aquatlonu
1. místo Mistrovství ČR v aquatlonu - Praha
2. místo Aquatlon Jablonec n. Nisou
1. místo Aquatlon Příbram
1. místo Karvinský Aquatlon
1. místo Aquatlon - Č. Budějovice

Ondřej Kozojed (2007)

Vítěz Mistrovství ČR v triatlonu, aquatlonu, duatlonu a Jihočeského poháru v triatlonu
Mistrovství JK v triatlonu, duatlonu, aquatlonu

1. místo Žamberský triatlon
2. místo Klasik Duatlon
1. místo City Triatlon Karlovy Vary - Týmy
1. místo City Triatlon Karlovy Vary - Žactvo
1. místo Český Pohár Velká cena E.ON Tábor
1. místo Pražský triatlon - Praha
1. místo finále poháru AŠSK ČR v aquatlonu
1. místo Mistrovství ČR v aquatlonu - Praha
1. místo Aquatlon Jablonec n. Nisou
2. místo Aquatlon Příbram
1. místo Karvinský Aquatlon
3. místo Aquatlon - Č. Budějovice

Denisa Červenková (mladší žákyně, 2004)

Mistryně ČR v triatlonu a aquatlonu, vítězka Českého poháru v triatlonu a aquatlonu
Medailistka z mezinárodních závodů v Rakousku, Německu, Slovinsku.

1. místo City Triatlon Karlovy Vary - Týmy
1. místo City Triatlon Karlovy Vary - Žactvo
1. místo Triatlon - Sokolov
1. místo Český Pohár Velká cena E.ON Tábor
1. místo Pražský triatlon - Praha
1. místo Triatlon Příbram
1. místo finále poháru AŠSK ČR v aquatlonu
1. místo Mistrovství ČR v aquatlonu - Praha
1. místo Aquatlon Jablonec n. Nisou
1. místo Karvinský Aquatlon
1. místo Aquatlon - Č. Budějovice

Kateřina Červenková (mladší žákyně, 2004)

2. místo City Triatlon Karlovy Vary - Týmy
2. místo City Triatlon Karlovy Vary - Žactvo
2. místo Triatlon Sokolov
2. místo Český Pohár Velká cena E.ON Tábor
2. místo Pražský triatlon - Praha
2. místo Triatlon Příbram
2. místo finále poháru AŠSK ČR v aquatlonu
2. místo Mistrovství ČR v aquatlonu - Praha
2. místo Aquatlon Jablonec n. Nisou
2. místo Karvinský Aquatlon
2. místo Aquatlon - Č. Budějovice

Michal Macháček (starší žák, 2002)

1. místo Žamberský triatlon
10. místo City Triatlon Karlovy Vary - Týmy
10. místo City Triatlon Karlovy Vary - Žactvo
9. místo triatlon - Sokolov
5. místo Český Pohár Velká cena E.ON Tábor
7. místo Pražský triatlon - Praha
6. místo Triatlon Příbram
1. místo finále poháru AŠSK ČR v aquatlonu
3. místo Mistrovství ČR v aquatlonu - Praha
4. místo Aquatlon Jablonec n. Nisou
1. místo Aquatlon Příbram
3. místo Karvinský Aquatlon
3. místo Aquatlon - Č. Budějovice

Nikola Korousová (2006)

Mistryně ČR v triatlonu

3. místo Klasik duatlon
1. místo Český Pohár Velká cena E.ON Tábor
2. místo Pražský triatlon - Praha
3. místo Triatlon Příbram
8. místo Mistrovství ČR v aquatlonu - Praha
8. místo Aquatlon Jablonec n. Nisou
5. místo Aquatlon - Č. Budějovice

Kateřina Mičková (mladší žákyně, 2004)

3. místo na Mistrovství ČR triatlonu i aquatlonu
3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v triatlonu i aquatlonu

Kateřina Dvořáková (2007)

3. místo Žamberský triatlon
2. místo City Triatlon Karlovy Vary - Týmy
2. místo City Triatlon Karlovy Vary - Žactvo
4. místo Český Pohár Velká cena E.ON Tábor
3. místo Pražský triatlon - Praha
4. místo Triatlon Příbram
3. místo Czechman Kids triatlon
2. místo finále poháru AŠSK ČR v aquatlonu
7. místo Mistrovství ČR v aquatlonu - Praha
6. místo Aquatlon Jablonec n. Nisou
3. místo Karvinský Aquatlon
3. místo Aquatlon - Č. Budějovice

Robert Kostlán (mladší žáci, 2003)

3. místo Mistrovství ČR v duatlonu
1. místo Mistrovství ČR AŠSK v aquatlonu

Jakub Dohnal (2007)

2. místo Mistrovství ČR v duatlonu

Jan Vosejpka (junior, 1999)

3. místo v ČP aquatlon - Jablonec n. Nisou
2. místo Mistrovství ČR v terénním triatlonu

Jiří Stuchlík (dorostenec, 2001)

3. Mistrovtsví ČR v triatlonu

Tomáš Macháček (dorostenec, 2000)

3. místo Mistrovství ČR v terénním triatlonu

David Korous (2004)

4. místo Žamberský triatlon
4. místo Klasik duatlon
6. místo Triatlon - Sokolov
5. místo Český Pohár Velká cena E.ON Tábor
4. místo Triatlon Příbram
5. místo Mistrovství ČR v aquatlonu - Praha
4. místo Aquatlon Jablonec n. Nisou
4. místo Aquatlon - Příbram
5. místo Aquatlon - Č. Budějovice

Nicol Skočilová (2004)

Mistryně Jihočeského kraje v triatlonu a vítězka Jihočeského poháru


-------------------------------------------------------











Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...

Záznam našeho závodu Evropský pohár a Mistrovství ČR z ČT SPORT si můžete přehrát zde
31.7.2018 | více...